ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/11)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα τοπικά πρωταθλήματα με πλήρη δράση σε όλες τις κατηγορίες, αλλά και την πρεμιέρα στα ”Γαλανόλευκα Αστέρια”.

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Τελεθριακός (Μέτσκα-Χανής-Κατρακάζος)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Λοκρός (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Άρης Θήβας (Νταντή-Νικολακάκης-Γαβριήλ Ειλ.)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Ιτέας (Μάγκος-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου )

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Σύλλας (Νταλιάνη-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Μπανος-Μασλατζίδης Κ.-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Κατρακάζος-Χανής-Μετσκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κένταυρος Λιβαδειάς (Χατζηπαναγιώτου-Μπάκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Γλωσσόπουλος-Δέδες-Αναγνώστου)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας (Δέδες-Τσιμπρίκα-Καλαντζής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γεωργίου-Χατζησωτηρίου)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλα-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

14:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Ρίζος-Μπάκα)

 

”ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ”

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Γεωργίου-Χατζησωτηρίου)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Μπάκα-Ρίζος)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μαλεσίνα (Μέτσκα-Χανής)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αλίαρτος (Γαβριήλ Ειλ.-Κατρακάζος-Τριανταφύλλου)

19:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Κατρακάζος-Τριανταφύλλου-Γαβριήλ Ειλ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Ορχομενός (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μαρτίνου Μαλεσίνα-ΑΠΣ Λαμίας (Καζάς-Νιαβής-Σακαρέλος)

18:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας (Τσιμπρίκα-Λούβαρης-Αναγνώστου)

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μώλος (Καλαντζής-Αναγνώστου-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τσάλα-Κιούσης-Μπάνος)

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ (Γεωργίου-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Απόλλων Χαλκίδας (Τριανταφύλλου-Βελεσιώτη-Μέτσκα)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Βελεσιώτη-Χανής-Νικολακάκης)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Βελεσιώτη-Χανής-Νικολακάκης)

19:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Μάγκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαρτίνου Μαλεσίνα-Ακαδημία Ιστιαίας (Τσαμάτης-Σακαρέλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:45 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς (Αντωνίου-Παύλου-Ντόσκουρης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

14:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Σύλλας (Χατζηπαναγιώτου-Μπάκας)

 

”ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ”

10:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Γεωργίου-Νταντή)

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μάγκος-Χατζησωτηρίου)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Κιούσης-Τσάλα)

16:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Λοκρός (Καλαντζής-Λούβαρης)

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27/11)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-23 Νοεμβρίου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-7/11)

pannikolaou