ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-23 Νοεμβρίου)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα τοπικά πρωταθλήματα που συνεχίζονται τις επόμενες μέρες με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες εκτός της Α’ ΕΣΚΑΣΕ που έχει ρεπό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Κονίστρες (Μπάνος-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μπάνος-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αίαντας Αυλίδας (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός (Καλαντζής-Αναγνώστου)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθεριακός-Σύλλας (Αλεξίου Αλεξ.-Μασλατζίδου-Χριστόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Λούβαρης-Δέδες-Τσιμπρίκα)

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Λούβαρης-Δέδες-Τσιμπρίκα)

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Λούβαρης-Δέδες-Γλωσσόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Αντωνίου-Παπαδήμου-Ντόσκουρης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Μέτσκα)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Γεωργίου-Παντελή-Τριανταφύλλου)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσαπάτος-Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Τσάλα-Κιούσης)

15:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίαντας Αυλίδας (Νικολακάκης-Χατζησωτηρίου)

12:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γεωργίου-Παντελή)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ορχομενός (Κατσιμίχα-Μπάκας-Γκόλιας)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Γ.Σ. Αυλίδας (Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.-Τριανταφύλλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Αναγέννηση Λαμίας (Αλεξίου Αλεξανδρ.-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Άρης Αμφίκλειας (Καλαντζής-Δέδες-Τσιμπρίκα)

17:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μαλεσίνα (Λούβαρης-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

19:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Μπούκαλη (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Παντελή-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζησωτηρίου-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσαπάτος-Μέτσκα-Χανής)

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Ρίζος-Μπάκα-Μπάκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τσάλα-Παντελή-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Ρίζος-Μπάκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού Β’ (Γεωργίου-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Αλεξίου Αναστ.)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Ερμής Σχηματαρίου (Αλεξίου Αναστ.)

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Τσαπάτος-Χανής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Τσιμπρίκα-Δέδες)

15:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Αναγνώστου-Λούβαρης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

19:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

Σχετικά άρθρα

Πρόσκληση σε συνάντηση από την ΕΟΚ προς όλους τους φορείς και τους κριτές!

pannikolaou

Κριτές: ”Δεν θα παραστούμε στους αγώνες παρά τους ορισμούς που θα γίνουν από την ΚΕΔ-ΕΣΚΑΣΕ”

pannikolaou

Ανακοίνωση των κριτών για την αποχή τους από τους αγώνες

pannikolaou