ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27/11)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό των κριτών για τους αγώνες σε όλα τα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 26-27 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αλεξίου Αλεξ.-Μασλατζίδου-Νταντή)

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Α.Ε. Καρύστου (Δρίβα-Παύλος-Παπαδήμου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΧΒΑ (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Νταλιάνη)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Νικολακάκης-Τριανταφύλλου-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κάδμος (Σακαρέλος-Κάζας-Νιάβης)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Τσάλα-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Κιούσης-Μπάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Μπάκας-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα (Νιάβης)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Αλίαρτος (Αλεξίου Αλεξ.-Νταντή-Μασλατζίδου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Λαμίας (Παύλος-Αντωνίου-Παπαδήμου)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Εμφιετζής-Χανής)

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γεωργίου-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

15:15 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-ΓΑΣ Βασιλικού (Μάγκος-Παντελή)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Αμφίκλειας (Εμφιετζής-Χανής)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάνος-Τσάλα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Σύλλας (Τσάματη-Κάζας-Νιάβης)

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μεδεών (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μώλος (Λούβαρης-Δέδες-Αναγνώστου)

20:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμίας (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας (Γιαννόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας (Γαβριήλ Ελ.-Μάγκος-Μέτσκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Μέτσκα-Νικολακάκης)

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Παντελή-Κατρακάζος-Μασλατζίδης Κ.)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΠΑΠΕΛ (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Κατσιμίχα-Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Νταλιάνη-Κατσιμίχα-Ντουρντουρέκας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου 20-0 α.α.

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στεφ.-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Έσπερος Λαμίας (Γιαννόπουλος)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Ακαδημία Ιστιαίας (Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Κάδμος (Τσαμάτη-Κάζας)

10:45 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας (Νιάβης)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Γεωργίου-Παντελή)

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΧΒΑ (Μάγκος-Τριανταφύλλου)

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-23 Νοεμβρίου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/11)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-7/11)

pannikolaou