B ΕΣΚΑΣΕ Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι σημερινοί αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5/11)

Πλήρες πρόγραμμα στο σημερινό πρόγραμμα της ΕΣΚΑΣΕ καθώς διεξάγονται συνολικά 21 αγώνες, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει αγώνες για τα πρωταθλήματα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ (4η αγωνιστική), Β’ ΕΣΚΑΣΕ (β’ όμιλος-2η αγωνιστική), για τα πρωταθλήματα παίδων και εφήβων, ενώ σήμερα κάνει πρεμιέρα νωρίτερα από κάθε άλλη χρονιά και το πρωτάθλημα παμπαίδων.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΧΒΑ (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Παντελίδης Κ.-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Ντάνος-Χατζής)

19:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Βασιλικού (Πατάγιας-Ζάχος)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλας Ι.-Νικολιάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Πατάγιας-Ζάχος)

19:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Γερονικολός-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άτλας Καρπενησίου (Βιορές-Κόλα) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Γιαπλές-Νεστορίδης)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Παντελίδης Κ.-Παντελίδης Αντ.)

16:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΠΑΠΕΛ (Γκαράς-Γαϊτανάρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας (Ντάνος)

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Σύλλας (Κατσέλη)

11:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Κοτσιμπός)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός)

17:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άτλας Καρπενησίου (Βιορές-Κόλα) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκογκορώσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδημία Ιστιαίας (Ντάνος)

Σχετικά άρθρα

M.V.P. Α’ ΕΣΚΑΣΕ (6η αγωνιστική): Ο…40αρης Κωνσταντίνος Σταύρου!

pannikolaou

Video από την 6η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou

Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (9η αγωνιστική 26-27/11)

pannikolaou