U-21

Πρεμιέρα στο πρωτάθλημα U-21 με τη συμμετοχή τριών ομάδων της Περιφέρειας!

Πρεμιέρα κάνει σήμερα το πρωτάθλημα U-21 της ΕΟΚ, με τα περισσότερα ματς της 1η2 αγωνιστικής να διεξάγονται την Τετάρτη 2 Νοεμβρίου.

Στο πρωτάθλημα συμμετέχουν και τρεις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ που είναι τοποθετημένες σε τρεις διαφορετικούς ομίλους, με την αρχή να κάνει την Τετάρτη ο Αίαντας Αυλίδας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της πρεμιέρας:

ΝΟΤΟΣ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Γ. Παπασιδέρης 22.00 Γ.Σ. Κορωπίου-Αγ. Νικόλαος Παλλήνης

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Ολύμπιο 21.30 Εκπαιδευτήρια Πλάτων-Κουκουβάουνες

Αγ. Στεφάνου 22.00 ΑΓΣ Οίον Αγ. Στεφάνου-Γλυκά Νερά

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Πετρούπολης 20.30 Άρης Πετρούπολης-ΑΓΕ Χαλκίδος

 

ΝΟΤΟΣ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Κοκκινιάς 21.45 Νίκη Αμαρουσίου-Καρέας

Χολαργού 22.00 Χολαργός-Πανιώνιος

Λεοντείου 19.00 Eurohoops Academy Λεόντειος-Τρίτων

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Κορυδαλλού 22.00 Προοδευτική-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΝΟΤΟΣ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Μάρκος Παπαδάκης 20.15 Προμηθέας Χαλανδρίου-Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών

Κοντόπευκου 20.00 Northeast 21-Πήγασος Κορυδαλλού

Ναυπλίου 20.00 Ολυμπία Αργολίδας-Πανελλήνιος

Ρεπό: Ένωση Ιλίου/Εύνικος

 

ΝΟΤΟΣ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Βαθέος Αυλίδας 20.00 Αίαντας Αυλίδας-Λαύριο U21

ΟΚΑΛ 22.00 ΑΟ Φιλοθέης-Δραπετσώνα

Αργοναύτη 21.45 Ερμής Αργυρούπολης-Μίλων

Περάματος 22.00 Ερμής Περάματος-Κηφισιά

 

ΒΟΡΡΑΣ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 Βίκος ΑΣΙ-ΠΑΣ Γιάννινα

Μπάρας 14.00 Τρίκαλα 14-Ιόνιος ΑΣ

Ρεπό: Σύμπραξη ΕΣΚΑΗ

 

ΒΟΡΡΑΣ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΤΡΙΤΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Καλαμαριάς 21.30 Απόλλων Καλαμαριάς-Ναύαρχος Βότσης

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Πολίχνης 21.30 Μετέωρα Πολίχνης-Παναθλητικός

Αμπελοκήπων 15.45 Ελπίς Αμπελοκήπων-Μαχητές Πειραματικού

Μίκρας Β’ 21.00 Ευκαρπία-Κεραυνός Ωραιοκάστρου

 

ΒΟΡΡΑΣ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Πανοράματος 21.45 Πρωταθλητές Πανοράματος-Αετός

Ευκαρπία 21.30 Ευκαρπία-Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Ρεπό: Κένταυρος Ν. Καλλικράτειας, ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς

 

ΒΟΡΡΑΣ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Φιλύρου 21.45 Αετός Φιλύρου-Όλυμπος ΕΚΕ

Σερρών 21.00 Ίκαροι Σερρών-Ελληνική Ακαδημία Καλαθοσφαίρισης

Ασβεστοχωρίου 21.30 Ασβεστοχώρι-Σταυρούπολη

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Πολίχνης 21.00 ΧΑΝΘ-Αετοί Πολίχνης

Σχετικά άρθρα

U-21: Μεγάλη νίκη με ανατροπή! Πρωτέας Σχηματαρίου-Τρίτωνας 66-58

pannikolaou

U-21: Αίαντας Αυλίδας-Ερμής Περάματος 49-65

pannikolaou

U-21: Σταθερά στην κορυφή! Αγ. Νικόλαος Παλλήνης-ΑΓΕ Χαλκίδας 65-84

pannikolaou