FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (7η αγωνιστική 5-6/11)

Το πρωτάθλημα εφήβων συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 5-6 Νοεμβρίου με τα παιχνίδια της 7ης αγωνιστικής, με αγώνες σε όλους τους ομίλους.

Δείτε παρακάτω αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς από τις αναμετρήσεις της 7ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η Αγωνιστική)

Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου 45-88

Ρεπό: Α.Σ. Καρυστίας & Γ.Σ. Στύρων

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-20/11)

Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου

Ρεπό: Αστέρας Αλιβερίου & Α.Σ. Καρυστίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Αστέρας Αλιβερίου 4 8 304-215 4-0
2 Α.Σ. Καρυστίας 4 6 259-259 2-2
3 Γ.Σ. Στύρων 4 5 234-252 1-3
4 Αίας Αλιβερίου 4 5 235-306 1-3
5 Κονίστρες

*Οι Κονίστρες έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 123
  2. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 94
  3. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 91
  4. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 89
  5. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 79
  6. Σεφερλής (Αστέρας Αλιβερίου) 60
  7. Βασιλείου (Αστέρας Αλιβερίου) 48
  8. Σαμαράς (Αίας Αλιβερίου) 46
  9. Παπακωνσταντίνου (Αστέρας Αλιβερίου) 44
  10. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 39
  11. Φεϊζάϊ (Γ.Σ. Στύρων) 36
  12. Κοκοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 34
  13. Μπάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 34

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 13
  2. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 13
  3. Κοκοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 8
  4. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 8
  5. Μπάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 6
  6. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 6
  7. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 6
  8. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 5
  9. Παπακωνσταντίνου (Αστέρας Αλιβερίου) 5
  10. Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 3
  11. Σαμαράς (Αίας Αλιβερίου) 3

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η Αγωνιστική)

Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ 69-46

ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας αναβλήθηκε

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας αναβλήθηκε

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-20/11)

ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 6 12 465-252 6-0
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 6 11 505-259 5-1
3 ΓΑΣ Βασιλικού 6 10 375-338 4-2
4 Απόλλων Χαλκίδας 7 9 372-486 2-5
5 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 6 8 297-410 2-4
6 ΧΒΑ 7 7 251-504 0-7

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 155
  2. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 107
  3. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 93
  4. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 88
  5. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 87
  6. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 87
  7. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 78
  8. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 76
  9. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 72
  10. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 69
  11. Αποστόλου (ΧΒΑ) 57
  12. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 55
  13. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 55
  14. Κοφίτσας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 53
  15. Κατσίκι (ΧΒΑ) 53
  16. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 52
  17. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 50
  18. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 48
  19. Αφένδρας (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 43
  20. Πρίφτι (ΓΑΣ Βασιλικού) 43
  21. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 42
  22. Γκριτζιάς (ΧΒΑ) 40
  23. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 39
  24. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 38
  25. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 33

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 14
  2. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 13
  3. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 10
  4. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 9
  5. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  6. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  7. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 6
  8. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 6
  9. Κατσίκι (ΧΒΑ) 6
  10. Μυτάλας (ΧΒΑ) 5
  11. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  12. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  13. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  14. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  15. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  16. Καπετάνιος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  17. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  18. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  19. Πόνε (ΧΒΑ) 3
  20. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  21. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  22. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  23. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  24. Κουταλιανός (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  25. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η Αγωνιστική)

Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος αναβλήθηκε

Αίαντας Αυλίδας-Ερμής Σχηματαρίου 86-47

Αλίαρτος-Άρης Θήβας 55-34

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-19 & 20/11)

Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

Αλίαρτος-Αίαντας Αυλίδας

Κάδμος-Άρης Θήβας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Αλίαρτος 7 13 523-333 6-1
2 Πρωτέας Σχημ. 6 11 444-312 5-1
3 Κάδμος 6 11 410-342 5-1
4 Αίαντας Αυλίδας 7 10 404-433 3-4
5 Άρης Θήβας 7 8 412-461 1-6
6 Ερμής Σχημ. 7 7 293-605 0-7

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 190
  2. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 145
  3. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 139
  4. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 118
  5. Θεοδώρου (Κάδμος) 108
  6. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 107
  7. Χατζηστάμου (Αίαντας Αυλίδας) 105
  8. Μπόκος (Άρης Θήβας) 95
  9. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 90
  10. Μπόγρης (Κάδμος) 87
  11. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 87
  12. Σκούμας (Κάδμος) 84
  13. Λαλιώτης (Άρης Θήβας) 70
  14. Χατζηϊωάννου (Αίαντας Αυλίδας) 65
  15. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 64
  16. Αντωνίου (Αλίαρτος) 63
  17. Αναστασίου Δ. (Κάδμος) 59
  18. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 52
  19. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 50
  20. Μαργαρίτης (Αρης Θήβας) 48
  21. Μπέτα (Πρωτέας Σχηματαρίου) 43
  22. Τζανόπουλος Ε. (Αλίαρτος) 42
  23. Τσιούνης (Ερμής Σχηματαρίου) 41
  24. Δημητρίου (Αίαντας Αυλίδας) 41
  25. Σούτας (Άρης Θήβας) 37

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 16
  2. Χατζηϊωάννου (Αίαντας Αυλίδας) 13
  3. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 12
  4. Μπόγρης (Κάδμος) 12
  5. Θεοδώρου (Κάδμος) 12
  6. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 12
  7. Αναστασίου Δ. (Κάδμος) 9
  8. Τζανόπουλος Ε. (Αλίαρτος) 9
  9. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 7
  10. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 6
  11. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 5
  12. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 5
  13. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 3
  14. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 3
  15. Σκούμας (Κάδμος) 3
  16. Μαργαρίτης (Άρης Θήβας) 3
  17. Κουκουσούλας (Ερμής Σχηματαρίου) 3
  18. Θανάσαινας (Κάδμος) 2
  19. Κόλλιας (Κάδμος) 2
  20. Κατσιμήτρος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  21. Ντανάσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  22. Αντωνίου (Αλίαρτος) 2
  23. Αργυρός (Αίαντας Αυλίδας) 2
  24. Ματθαίος (Άρης Θήβας) 2
  25. Σούτας (Άρης Θήβας) 2
  26. Τσιούνης (Ερμής Σχηματαρίου) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η Αγωνιστική)

Κένταυρος Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας 83-46

Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς 28-66

Τελεθριακός-Λοκρός 58-67

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-19 & 20/11)

Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς

Τελεθριακός-Σύλλας

Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Κένταυρος Λιβ. 7 13 467-344 6-1
2 Λοκρός 7 13 450-357 6-1
3 Απόλλων Λιβ. 7 12 453-339 5-2
4 Σύλλας 7 9 269-399 2-5
5 Τελεθριακός 7 8 341-405 1-6
6 Άρης Αμφίκλειας 7 8 314-448 1-6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 134
  2. Ζώγας (Τελεθριακός) 132
  3. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 130
  4. Ζότο (Λοκρός) 118
  5. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 109
  6. Τσώνης (Απόλλων Λιβαδειάς) 109
  7. Πιπινής (Απόλλων Λιβαδειάς) 100
  8. Ανέστης (Λοκρός) 98
  9. Σταμούλης (Κένταυρος Λιβαδειάς) 76
  10. Φακίτσας (Σύλλας) 75
  11. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 68
  12. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 67
  13. Μπεζεντές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 63
  14. Γέρος Κ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 56
  15. Κουβλής Κ. (Τελεθριακός) 53
  16. Φίκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 44
  17. Ζωγράφος (Άρης Αμφίκλειας) 40
  18. Παντίσκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 39
  19. Αγκόλλι (Σύλλας) 39
  20. Παππάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 38
  21. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 38

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 13
  2. Ανέστης (Λοκρός) 13
  3. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 11
  4. Ζώγας (Τελεθριακός) 11
  5. Φακίτσας (Σύλλας) 7
  6. Τριάντης (Σύλλας) 7
  7. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  8. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 5
  9. Γέρος Η. (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  10. Ζότο (Λοκρός) 4
  11. Μπεζεντές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  12. Πιπινής (Απόλλων Λιβαδειάς) 4
  13. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 4
  14. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  15. Γέρος Κ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  16. Πρένγκα (Σύλλας) 3
  17. Παντίσκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  18. Παπαθανασίου (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  19. Μαρκάκης (Λοκρός) 2
  20. Γεραγγελής (Λοκρός) 2
  21. Κεράστας (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  22. Σκοτίδας (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  23. Παππάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  24. Σαββόπουλος (Σύλλας) 2
  25. Κέφος (Άρης Αμφίκλειας) 2

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (Εξ αναβολής)

Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας 59-44

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-19/11)

Αναγ. Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου

Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας

Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Μπούκαλη 7 13 443-380 6-1
2 Έσπερος Λαμίας 7 12 524-384 5-2
3 Αναγ. Λαμίας 7 12 436-446 5-2
4 ΓΑΣ Άμφισσας 6 7 346-421 1-5
5 Πρωτέας Λαμίας 6 7 309-390 1-5
6 Άτλας Καρπ. 5 6 293-337 1-4

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 209
  2. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 179
  3. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 159
  4. Παπαγεωργίου Φ. (Μπούκαλη) 147
  5. Κιαμούρης (Μπούκαλη) 125
  6. Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 117
  7. Κουμπούρας (Αναγ. Λαμίας) 91
  8. Κοκοτίνης (Άτλας Καρπενησίου) 83
  9. Ζιάκας (Πρωτέας Λαμίας) 76
  10. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 70
  11. Αθανασόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 69
  12. Κεφαλάς (Αναγ. Λαμίας) 66
  13. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 60
  14. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 59
  15. Παπαγεωργίου Ν. (Μπούκαλη) 52
  16. Κοντογιώργος (Πρωτέας Λαμίας) 51
  17. Ανδρέου (Άτλας Καρπενησίου) 50
  18. Κωνσταντίνου (ΓΑΣ Άμφισσας) 48
  19. Γαλανός (Αναγ. Λαμίας) 44
  20. Σταμούλης (Άτλας Καρπενησίου) 39
  21. Παπαναγιώτου (Πρωτέας Λαμίας) 36
  22. Αγραφιώτης (Πρωτέας Λαμίας) 34
  23. Αντωνόπουλος (Μπούκαλη) 32
  24. Καμπάς (Μπούκαλη) 32
  25. Χαλεπλής (Έσπερος Λαμίας) 30

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 14
  2. Παπαγεωργίου Φ. (Μπούκαλη) 14
  3. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 11
  4. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 11
  5. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 10
  6. Κοκοτίνης (Άτλας Καρπενησίου) 8
  7. Χαλεπλής (Έσπερος Λαμίας) 7
  8. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 6
  9. Παπαγεωργίου Ν. (Μπούκαλη) 6
  10. Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 5
  11. Αθανασόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 5
  12. Μήλιος (Πρωτέας Λαμίας) 4
  13. Ζιάκας (Πρωτέας Λαμίας) 4
  14. Σταμούλης (Άτλας Καρπενησίου) 4
  15. Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 3
  16. Βελέντζας (ΓΑΣ Άμφισσας) 3
  17. Παπαναγιώτου (Πρωτέας Λαμίας) 3
  18. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 2
  19. Κοντογιώργος (Πρωτέας Λαμίας) 2
  20. Σπανέας (Πρωτέας Λαμίας) 2
  21. Τριανταφυλλόπουλος (Άτλας Καρπενησίου) 2
  22. Κοκολόγος Α. (ΓΑΣ Άμφισσας) 2
  23. Καμπάς (Μπούκαλη) 2
  24. Μαφούνης (Μπούκαλη) 2

Σχετικά άρθρα

Νέος πρόεδρος των διαιτητών ο Αντώνης Σπυρόπουλος!

pannikolaou

Video από την 6η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou

Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (9η αγωνιστική 26-27/11)

pannikolaou