ΕΦΗΒΩΝ

Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής 23/11)

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς μετά τον εξ αναβολής αγώνα του β’ ομίλου της κατηγορίας εφήβων ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας την Τετάρτη 23/11 .

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 32-70

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9η-3 & 4/12)

Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 7 14 535-290 7-0
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 7 13 585-316 6-1
3 ΓΑΣ Βασιλικού 7 12 431-380 5-2
4 Απόλλων Χαλκίδας 8 10 429-566 2-6
5 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 7 9 339-466 2-5
6 ΧΒΑ 8 8 283-574 0-8

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 170
  2. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 120
  3. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 111
  4. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 108
  5. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 108
  6. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 103
  7. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 102
  8. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 84
  9. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 83
  10. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 74
  11. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 70
  12. Αποστόλου (ΧΒΑ) 67
  13. Κατσίκι (ΧΒΑ) 64
  14. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 63
  15. Κοφίτσας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 60
  16. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 57
  17. Πρίφτι (ΓΑΣ Βασιλικού) 54
  18. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 52
  19. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 51
  20. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 48
  21. Αφένδρας (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 48
  22. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 48
  23. Γκριτζιάς (ΧΒΑ) 46
  24. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 38
  25. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 37
  26. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 37

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 17
  2. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 16
  3. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 14
  4. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 10
  5. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 10
  6. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  7. Κατσίκι (ΧΒΑ) 8
  8. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 7
  9. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 7
  10. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 6
  11. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 6
  12. Μυτάλας (ΧΒΑ) 5
  13. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  14. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  15. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  16. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  17. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  18. Καπετάνιος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  19. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  20. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  21. Πόνε (ΧΒΑ) 3
  22. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  23. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  24. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  25. Κουταλιανός (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  26. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3

 

Σχετικά άρθρα

Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (9η αγωνιστική 3-4/12)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου 91-54

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 74-51

pannikolaou