ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογίες & σκόρερς (εξ αναβολής 17/11)

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς στον α’ όμιλο της κατηγορίας μετά τον εξ αναβολής αγώνα της Πέμπτης 17/11 ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 66-44.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 66-44

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 13-64

Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 51-43

Ρεπό: Αίας Αλιβερίου

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-12/11)

ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας

Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

Ρεπό: ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 6 10 331-264 4-2
2 Αστέρας Αλιβερίου 5 9 255-170 4-1
3 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 5 9 255-170 4-1
4 ΓΑΣ Βασιλικού 5 8 252-180 3-2
5 Απόλλων Χαλκίδας 5 7 211-198 2-3
6 Αίας Αλιβερίου 5 6 188-225 1-4
7 ΑΓΕ Χαλκίδας 5 5 77-334 0-5

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 154
  2. Παπαστεφανή (ΓΑΣ Βασιλικού) 115
  3. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 90
  4. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 73
  5. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 72
  6. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 74
  7. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 72
  8. Σαμαντά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 69
  9. Καλογήρου (Αίας Αλιβερίου) 62
  10. Πέππα Σ. (Αστέρας Αλιβερίου) 57
  11. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 47
  12. Πέππα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 46
  13. Λούκου (Αστέρας Αλιβερίου) 41
  14. Μουργιά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 37
  15. Λάρη (Αστέρας Αλιβερίου) 34
  16. Μητροκώτσα (ΓΑΣ Βασιλικού) 33
  17. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 32
  18. Κολύβα (ΓΑΣ Βασιλικού) 31
  19. Δάγκουλα (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 27
  20. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 26
  21. Λάμπρου (Αίας Αλιβερίου) 25
  22. Γουργιώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 25
  23. Καπουρίτη (Απόλλων Χαλκίδας) 23
  24. Μελάνη (Αστέρας Αλιβερίου) 19
  25. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 19

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  2. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  3. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  4. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  5. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 2
  6. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  7. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  8. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  9. Παπασταμάτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 1
  10. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  11. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 1
  12. Κωνσταντάγγα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 1
  13. Πέππα Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 1
  14. Λασπά (ΑΓΕ Χαλκίδας) 1

Σχετικά άρθρα

ΝΕΑΝΙΔΩΝ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (photo album)

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου 27-56

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας 48-50

pannikolaou