ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (6η αγωνιστική 12-13/11)

Το πρωτάθλημα κορασίδων συνεχίστηκε με τη διεξαγωγή της 6ης αγωνιστικής και με παιχνίδια για τον α’ όμιλος της κατηγορίας.

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς μετά τους αγώνες της 6ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 66-44

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 13-64

Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 51-43

Ρεπό: Αίας Αλιβερίου

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-12/11)

ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας

Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

Ρεπό: ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 6 10 331-264 4-2
2 Αστέρας Αλιβερίου 5 9 255-170 4-1
3 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 5 9 255-170 4-1
4 ΓΑΣ Βασιλικού 5 8 252-180 3-2
5 Απόλλων Χαλκίδας 5 7 211-198 2-3
6 Αίας Αλιβερίου 5 6 188-225 1-4
7 ΑΓΕ Χαλκίδας 5 5 77-334 0-5

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 154
  2. Παπαστεφανή (ΓΑΣ Βασιλικού) 115
  3. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 90
  4. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 73
  5. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 72
  6. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 74
  7. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 72
  8. Σαμαντά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 69
  9. Καλογήρου (Αίας Αλιβερίου) 62
  10. Πέππα Σ. (Αστέρας Αλιβερίου) 57
  11. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 47
  12. Πέππα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 46
  13. Λούκου (Αστέρας Αλιβερίου) 41
  14. Μουργιά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 37
  15. Λάρη (Αστέρας Αλιβερίου) 34
  16. Μητροκώτσα (ΓΑΣ Βασιλικού) 33
  17. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 32
  18. Κολύβα (ΓΑΣ Βασιλικού) 31
  19. Δάγκουλα (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 27
  20. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 26
  21. Λάμπρου (Αίας Αλιβερίου) 25
  22. Γουργιώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 25
  23. Καπουρίτη (Απόλλων Χαλκίδας) 23
  24. Μελάνη (Αστέρας Αλιβερίου) 19
  25. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 19

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  2. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  3. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  4. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  5. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 2
  6. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  7. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  8. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  9. Παπασταμάτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 1
  10. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  11. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 1
  12. Κωνσταντάγγα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 1
  13. Πέππα Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 1
  14. Λασπά (ΑΓΕ Χαλκίδας) 1

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (5η)

Σύλλας-Κάδμος 15-70

ΓΑΣ Άμφισσας-‘Έσπερος Λαμίας 52-41

Ρεπό: Άρης Θήβας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-19 & 20/11)

Σύλλας-Έσπερος Λαμίας

Άρης Θήβας-Κάδμος

Ρεπό: ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Κάδμος 4 8 221-136 4-0
2 Άρης Θήβας 4 6 217-166 2-2
3 ΓΑΣ Άμφισσας 4 6 201-181 2-2
4 Έσπερος Λαμίας 4 6 194-186 2-2
5 Σύλλας 4 4 90-276 0-4
6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 113
  2. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 80
  3. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 67
  4. Σκούμα (Κάδμος) 65
  5. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 63
  6. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 51
  7. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 45
  8. Πελώνη (Άρης Θήβας) 37
  9. Γεωργούση (Κάδμος) 34
  10. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 34
  11. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 34
  12. Κατινιώτη (ΓΑΣ Άμφισσας) 26
  13. Μαστάϊ (Σύλλας) 26
  14. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 25
  15. Φίλη (Κάδμος) 24
  16. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 18
  17. Αναγνωστοπούλου (Έσπερος Λαμίας) 17
  18. Τσαρούχα (ΓΑΣ Άμφισσας) 16

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 6
  2. Σκούμα (Κάδμος) 6
  3. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 5
  4. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 4
  5. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 4
  6. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 3
  7. Κοντογιάννη (Σύλλας) 3
  8. Μαστάϊ (Σύλλας) 3
  9. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 2
  10. Βασίλα (Σύλλας) 2
  11. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 1
  12. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 1
  13. Πελώνη (Άρης Θήβας) 1
  14. Γαλιατσάτου (Σύλλας) 1
  15. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 1

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4/12)

pannikolaou

Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (8η αγωνιστική 26-27/11)

pannikolaou