ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (7η αγωνιστική 19-20/11)

Το πρωτάθλημα κορασίδων συνεχίστηκε με τη διεξαγωγή της 7ης αγωνιστικής και με παιχνίδια για τον α’ όμιλο, καθώς οι αναμετρήσεις του β’ ομίλου αναβλήθηκαν.

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς μετά τους αγώνες της 7ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)

ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου 58-45

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας 69-21

Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου 33-41

Ρεπό: ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-3 & 4/12)

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου

Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Αστέρας Αλιβερίου 6 11 296-203 5-1
2 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 6 11 324-191 5-1
3 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 6 10 331-261 4-2
4 ΓΑΣ Βασιλικού 6 10 310-225 4-2
5 Απόλλων Χαλκίδας 6 8 244-239 2-4
6 Αίας Αλιβερίου 6 7 233-283 1-5
7 ΑΓΕ Χαλκίδας 6 6 98-403 0-6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 154
  2. Παπαστεφανή (ΓΑΣ Βασιλικού) 142
  3. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 102
  4. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 89
  5. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 87
  6. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 83
  7. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 81
  8. Καλογήρου (Αίας Αλιβερίου) 75
  9. Σαμαντά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 69
  10. Πέππα Σ. (Αστέρας Αλιβερίου) 62
  11. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 55
  12. Λούκου (Αστέρας Αλιβερίου) 54
  13. Πέππα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 52
  14. Δάγκουλα (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 45
  15. Κολύβα (ΓΑΣ Βασιλικού) 40
  16. Λάμπρου (Αίας Αλιβερίου) 40
  17. Μουργιά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 37
  18. Λάρη (Αστέρας Αλιβερίου) 36
  19. Μητροκώτσα (ΓΑΣ Βασιλικού) 33
  20. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 32
  21. Καπουρίτη (Απόλλων Χαλκίδας) 32
  22. Κωνσταντάγγα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 31
  23. Γουργιώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 29
  24. Λασπά Α. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 28
  25. Κωνσταντάγγα Χ. (Αστέρας Αλιβερίου) 26
  26. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  2. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 6
  3. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  4. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  5. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 3
  6. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 2
  7. Λασπά (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
  8. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  9. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  10. Παπασταμάτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 1
  11. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  12. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 1
  13. Κωνσταντάγγα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 1
  14. Πέππα Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 1

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η)

Σύλλας-Έσπερος Λαμίας αναβλήθηκε

Άρης Θήβας-Κάδμος αναβλήθηκε

Ρεπό: ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-19 & 20/11)

ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας

Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας

Ρεπό: Κάδμος

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Κάδμος 4 8 221-136 4-0
2 Άρης Θήβας 4 6 217-166 2-2
3 ΓΑΣ Άμφισσας 4 6 201-181 2-2
4 Έσπερος Λαμίας 4 6 194-186 2-2
5 Σύλλας 4 4 90-276 0-4
6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 113
  2. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 80
  3. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 67
  4. Σκούμα (Κάδμος) 65
  5. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 63
  6. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 51
  7. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 45
  8. Πελώνη (Άρης Θήβας) 37
  9. Γεωργούση (Κάδμος) 34
  10. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 34
  11. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 34
  12. Κατινιώτη (ΓΑΣ Άμφισσας) 26
  13. Μαστάϊ (Σύλλας) 26
  14. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 25
  15. Φίλη (Κάδμος) 24
  16. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 18
  17. Αναγνωστοπούλου (Έσπερος Λαμίας) 17
  18. Τσαρούχα (ΓΑΣ Άμφισσας) 16

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 6
  2. Σκούμα (Κάδμος) 6
  3. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 5
  4. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 4
  5. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 4
  6. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 3
  7. Κοντογιάννη (Σύλλας) 3
  8. Μαστάϊ (Σύλλας) 3
  9. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 2
  10. Βασίλα (Σύλλας) 2
  11. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 1
  12. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 1
  13. Πελώνη (Άρης Θήβας) 1
  14. Γαλιατσάτου (Σύλλας) 1
  15. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 1

Σχετικά άρθρα

ΝΕΑΝΙΔΩΝ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (photo album)

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου 27-56

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας 48-50

pannikolaou