B ΕΣΚΑΣΕ U-21 Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (27/11). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Με 22 αγώνες συνεχίζεται σήμερα το πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ με πολλές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά, καθώς εκτός από τη Γ’ Εθνική με τον εντός έδρας αγώνα του ΓΑΣ Άμφισσας, το U-21 με τον αγώνα της ΑΓΕΧ, διεξάγονται αγώνες για τον β’ όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΣΕ και σε όλες τις κατηγορίες των πρωταθλημάτων υποδομής.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Καναλάκι (Γιαννούλης-Γεωργουσόπουλος)

 

U-21

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κουκουβάουνες (Παντελίδης-Γιαπλές)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Σύλλας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μεδεών (Πατάγιας-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μώλος (Πατάγιας-Ζαφείρη)

20:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας (Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Αποστόλου Δημ.-Αποστόλου Αντ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας (Μυτιληνάκης-Γαϊτανάρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Λαζόπουλος)

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Γκογκορώσης)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΠΑΠΕΛ (Σπυρόπουλος-Καπάνταης) ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Γερονικολός-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Γερονικολός-Κόλα) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου 20-0 α.α.

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Αποστόλου Δημ.-Αποστόλου Αντ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Σπυρόπουλος-Καπάνταης)

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Έσπερος Λαμίας (Χουσιάδας)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Ακαδημία Ιστιαίας (Πανουργιά)

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Κάδμος (Βιορές)

10:45 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας (Βιορές)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΧΒΑ (Παντελίδης Αντ.)

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Απόλλων Χαλκίδας-Αλίαρτος 72-59

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου 50-60

pannikolaou

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 43-41

pannikolaou