B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΣΚΑΣΕ (26/11). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Με 20 αγώνες συνεχίζεται σήμερα το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ με πολλές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά, καθώς εκτός από την επανέναρξη της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, διεξάγονται αγώνες και σε όλες τις υπόλοιπες κατηγορίες.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Αποστόλου)

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Α.Ε. Καρύστου (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ντάνος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΧΒΑ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κάδμος (Χαϊνά-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Νικολιάς-Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Παντελίδης Κ.-Παντελίδης Αντ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Παντελίδης Κ.-Αποστόλου Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Νικολιάς-Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα (Ζάχος-Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Αλίαρτος (Τσάλας Ι.-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Χουσιάδας-Πανουργιά)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Χουσιάδας-Πανουργιά)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Λαμίας (Βιορές-Χριστοδούλου)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Κόλα)

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

15:15 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-ΓΑΣ Βασιλικού (Γαϊτανάρος)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Αμφίκλειας (Κόλα)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Γιαπλές)

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Απόλλων Χαλκίδας-Αλίαρτος 72-59

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου 50-60

pannikolaou

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 43-41

pannikolaou