B ΕΣΚΑΣΕ U-21 Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΚΤΕΣ ΠΑΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΣΚΑΣΕ (6/11). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Με 18 αγώνες συνεχίζεται σήμερα το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ με πολλές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Επίσης, εκτός από τους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ, στο σημερινό πρόγραμμα υπάρχει το παιχνίδι του ΓΑΣ Άμφισσας για τη Γ’ Εθνικής, αλλά και το ματς της ΑΓΕ Χαλκίδας για το U-21 με τον Άρη Πετρούπολης. Αναβλήθηκαν οι αγώνες των μικτών ΕΣΚΑΝΑ-ΕΣΚΑΣΕ λόγω της κακοκαιρίας.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μπούκαλη (Ντάνος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μεδεών (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Γκαράς-Αποστόλου Αντ.)

19:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Γιαπλές-Νεστορίδης)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΧΒΑ (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων (Σπυρόπουλος-Γαϊτανάρος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Γερονικολός)

 

U-21

20:30 Κλειστό Πετρούπολης Άρης Πετρούπολης-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ

10:15 Βοηθητικό ΣΕΦ ΕΣΚΑΝΑ (U-16)-ΕΣΚΑΣΕ (U-16) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11:45 Βοηθητικό ΣΕΦ ΕΣΚΑΝΑ (U-15)-ΕΣΚΑΣΕ (U-15) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Ανόρθωση Βόλου Γερακίνης-Γκαρτζονίκας

Σχετικά άρθρα

Ο ΓΑΣ Άμφισσας ευχαριστεί τον όμιλο επιχειρήσεων My KTEO Μ.Γ. Θαλάσση

pannikolaou

Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (9η αγωνιστική 26-27/11)

pannikolaou

Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (8η αγωνιστική 26-27/11)

pannikolaou