Με προπόνηση την Τετάρτη 2 Νοεμβρίου στο κλειστό γυμναστήριο του Μαρτίνου, συνεχίζεται το Αναπτυξιακό πρόγραμμα της ΕΣΚΑΣΕ, εν όψει της συμμετοχής της μικτής ομάδας στο αντίστοιχο πρωτάθλημα που διοργανώνει η ΕΟΚ, αρχής γενομένης από το προσεχές Σαββατοκύριακο με αντίπαλο την ΕΣΚΑΝΑ.
Οι προπονήσεις αφορούν αθλητές γεννημένους τα έτη 2007 και 2008, οι οποίοι είναι χωρισμένοι σε δύο γκρουπ.
Η προπόνηση των 2007 θα πραγματοποιηθεί από 17:30-19:15 ενώ εκείνη των 2008 από 19:15-21:00. Οι προπονήσεις γίνονται υπό την καθοδήγηση του Ομοσπονδιακού προπονητή της Περιφέρειας, Αργύρη Κουβάρα.
Οι αθλητές που κλήθηκαν στην προπόνηση της Τετάρτης 02/11:
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 2007 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17:30-19:15 | ||
Α/Α | ΕΠΙΘΕΤΟ | ΟΜΑΔΑ |
1 | ΣΒΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ | Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
2 | ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ | ΝΕΟΣ Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ |
3 | ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ |
4 | ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008 |
5 | ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
6 | ΛΩΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ | Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ |
7 | ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | Γ.Α.Σ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
8 | ΤΖΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
9 | ΠΗΓΑΙΔΟΥΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ | Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
10 | ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ |
11 | ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ |
12 | ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
13 | ΚΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
14 | ΚΟΚΟΛΟΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | Γ.Α.Σ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ |
15 | ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ |
16 | ΣΑΡΙΔΗΣ ΝΟΤΗΣ | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
17 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ | Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ |
18 | ΠΑΝΑΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ | Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ |
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 2008 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:15-21:00 | ||
Α/Α | ΕΠΙΘΕΤΟ | ΟΜΑΔΑ |
1 | ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ | Α.Σ.ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
2 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ |
3 | ΝΤΟΒΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
4 | ΠΑΠΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ | Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
5 | ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ | Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008 |
6 | ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ | Α.Σ.Κ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ |
7 | ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΗΣ | Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
8 | ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ | Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΄Η ΚΑΡΥΣΤΟΣ΄ |
9 | ΣΠΑΝΟΜΑΡΚΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ | Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΄Η ΚΑΡΥΣΤΟΣ΄ |
10 | ΒΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ | Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ |
11 | ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ | Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ |
12 | ΣΑΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ | Α.Σ.Ε.ΜΠΟΥΚΑΛΗ |
13 | ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
14 | ΓΕΡΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Α.Σ.ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ |
15 | ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
16 | ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
17 | ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ |
18 | ΚΟΥΤΡΟΛΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ | Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ |
19 | ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΘΩΜΑΣ | Α.Σ.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ |
20 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ | Γ.Σ.ΣΤΥΡΩΝ |