ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής 15/12)

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς στον β’ όμιλο της κατηγορίας εφήβων, μετά τον εξ αναβολής αγώνα της Πέμπτης, Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 51-91.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 51-91

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10η-18/12)

ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΧΒΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 9 18 700-392 9-0
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 9 17 751-386 8-1
3 ΓΑΣ Βασιλικού 9 14 521-513 5-4
4 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 9 12 438-599 3-6
5 Απόλλων Χαλκίδας 9 11 471-614 2-7
6 ΧΒΑ 9 9 314-681 0-9

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 207
  2. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 152
  3. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 133
  4. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 131
  5. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 126
  6. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 122
  7. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 120
  8. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 115
  9. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 101
  10. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 98
  11. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 88
  12. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 85
  13. Κοφίτσας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 81
  14. Πρίφτι (ΓΑΣ Βασιλικού) 77
  15. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 75
  16. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 73
  17. Κατσίκι (ΧΒΑ) 70
  18. Αποστόλου (ΧΒΑ) 67
  19. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 66
  20. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 56
  21. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 56
  22. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 53
  23. Γκριτζιάς (ΧΒΑ) 51
  24. Αφένδρας (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 49
  25. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 47

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 19
  2. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 18
  3. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 16
  4. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 12
  5. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 12
  6. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 11
  7. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 10
  8. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  9. Κατσίκι (ΧΒΑ) 8
  10. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 7
  11. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 7
  12. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 6
  13. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 6
  14. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 6
  15. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 6
  16. Μυτάλας (ΧΒΑ) 5
  17. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  18. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  19. Καπετάνιος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  20. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  21. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  22. Πόνε (ΧΒΑ) 3
  23. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  24. Τζίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  25. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  26. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  27. Κουταλιανός (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  28. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3
  29. Χαραλαμπίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3
  30. Οικονομίδης (Α.ΕΝ. Αρτάκης) 3

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/1)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Βαθμολογίες & σκόρερς 2η αγωνιστική)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου 46-76

pannikolaou