B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4 Δεκεμβρίου)

Με πλήρη αγωνιστική δράση συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 3-4 Δεκεμβρίου, καθώς σε εξέλιξη βρίσκονται οι κατηγορίες ανδρών σε Α’ και Β’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και με αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΓΑΣ Βασιλικού (Κατσέλη-Μυτιληνάκης)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός (Σπυρόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Μπούκας-Τούσης ΕΣΚΑ)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Παντελίδης-Τσάλας Γ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αλίαρτος (Γκαράς-Γιαπλές)

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Αίαντας Αυλίδας (Πατάγιας-Ραμιώτης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Κατσέλη-Μυτιληνάκης)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Γκαράς-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Νικολιάς-Λαζόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας (Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Χουσιάδας-Πανουργιά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Κάδμος (Αποστόλου Αντ.-Παντελίδης Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Χουσιάδας-Πανουργιά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκογκορώσης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας (Πατάγιας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ 

10:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Μικτή Νήσων (U-15) (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

12:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Μικτή Νήσων (U-16) (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Γ.Σ.Στύρων (Χατζής-Γκογκορώσης)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Μυτιληνάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Γαϊτανάρος)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γιαπλές-Αποστόλου  Αντ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας (Καραμπιτσάκος-Καπάνταης)

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος-Καπάνταης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Ζαφείρη-Ραμιώτης)

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός-Πανουργιά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς)

Σχετικά άρθρα

U-21: Πρωτέας Σχηματαρίου-Eurohoops Academy 64-77

pannikolaou

Κυπελλούχος στο Κατάρ ο Βασίλης Μπρατσιάκος!

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-5/2)

pannikolaou