B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-18 Δεκεμβρίου)

Επιστροφή στην αγωνιστική δράση μετά από 15 μέρες λόγω της αποχής των κριτών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με αναμετρήσεις σε Α’ κατηγορία, Β’ κατηγορία και στα πρωταθλήματα υποδομής που θα διεξαχθούν στις 17-18 Δεκεμβρίου.

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς (Χαϊνά-Μασλατζίδης Λ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Α.Ε. Καρύστου (Σπυρόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ. Ιτέας (Παντελίδης-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Λοκρός (Τσάλας Γ.-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Ντάνος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αστέρας Αλιβερίου (Κατσέλη-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αίαντας Αυλίδας (Χαϊνά-Γιαπλές)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Ντάνος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Σύλλας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας (Γκογκορώσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης-Παντελίδης Αντ.)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Χαϊνά-Γιαπλές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Γ.Σ. Στύρων (Γερονικολός-Βιορές)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μώλος (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αναγ. Λαμίας (Ζάχος-Πατάγιας)

18:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μεδεών (Ζάχος-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΧΒΑ (Αρτσίτας-Γαϊτανάρος)

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Παντελίδης Αντ.)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Αποστόλου Δημ.-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κάδμος (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντάνος-Μασλατζίδης)

Σχετικά άρθρα

U-21: Πρωτέας Σχηματαρίου-Eurohoops Academy 64-77

pannikolaou

Κυπελλούχος στο Κατάρ ο Βασίλης Μπρατσιάκος!

pannikolaou

Οι διαιτητές της Περιφέρειας στις Εθνικές κατηγορίες (4-5/2)

pannikolaou