ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4/12)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 3-4 Δεκεμβρίου με αγώνες για Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και αναμετρήσεις για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΓΑΣ Βασιλικού (Βελεσιώτη-Μπάνος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μέτσκα-Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνης-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Τζουβάνα-Νικολακάκης-Σιαδήμας)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Τριανταφύλλου-Χανής-Νταντή)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αλίαρτος (Τσάλα-Μασλατζίδης Στεφ.-Μάγκος)

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Αίαντας Αυλίδας (Δρίβα-Αντωνίου-Ντόσκουρης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Βελεσιώτη-Κιούσης)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Τσάλα-Μασλατζίδης Στεφ.-Μάγκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Εμφιετζής-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας (Νιάβης-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Λούβαρης-Δέδες-Αναγνώστου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Κάδμος (Γεωργίου-Εμφιετζής-Χατζησωτηρίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Λούβαρης-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Κ.-Μέτσκα) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας (Καλαντζής-Αναγνώστου-Δέδες)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

10:00 Κλειστο Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Σύλλας (Παντελή-Χανής)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Αστέρας Αλιβερίου (Λαζόπουλος) 20-0 α.α.

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γεωργίου-Χατζησωτηρίου) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας (Αντωνίου-Δρίβα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ 

10:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Μικτή Νήσων (U-15) (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

12:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Μικτή Νήσων (U-16) (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Γ.Σ.Στύρων (Νταντή-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Μέτσκα-Μάγκος-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας (Αλεξίου Αλεξ.-Μασλατζίδου Αικ.-Μπάκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Εμφιετζής-Κατρακάζος-Μέτσκα)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσαπάτος-Παντελή-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Χατζηπαναγιώτου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Λούβαρης-Αναγνώστου-Τσιμπρίκα)

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Καλαντζής-Δέδες-Τσιμπρίκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Γεωργίου-Μάγκος-Παντελή)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου (Νικολακάκης-Μασλατζίδης Στεφ. Χατζησωτηρίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

13:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Εμφιετζής-Μέτσκα)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Τζουβάνα)

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Τελεθριακός (Ρίζος-Γκόλιας)

12:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

Σχετικά άρθρα

Κοπή πίτας διαιτητών και κριτών στις 17 Φεβρουαρίου!

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-5 Φεβρουαρίου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/1)

pannikolaou