ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15/12)

Η ΚΕΔ/ΕΣΚΑΣΕ προχώρησε στον ορισμό κριτών για τους τοπικούς αγώνες των επόμενων ημερών και απομένει να φανεί αν θα διεξαχθούν τελικά οι αναμετρήσεις, καθώς ο Σύνδεσμος κριτών έχει ενημερώσει τα σωματεία πως παρά τον ορισμό, τα μέλη του δεν θα δώσουν το παρών στους αγώνες συμμετέχοντας στην αποχή.

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Τελεθριακός (Μπάκα-Μπάκας-Ρίζος)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΧΒΑ (Νιάβης-Καζάς-Σακαρέλος)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Δρίβα-Παπαδήμου-Παύλου)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ειλ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κάδμος (Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.-Νταντή)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΑΓΕ Χαλκίδας (Νταλιάνη-Κόνδης-Ντουρντουρέκας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Γ.Σ. Αυλίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου 20-0 α.α.

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Εμφιετζής-Χανής-Μέτσκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Λοκρός (Μπάκας-Μπάκα-Κατσιμίχα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσιμπρίκα-Καλαντζής-Αναγνώστου)

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Λούβαρης)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Αλεξίου Αν.-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Αλίαρτος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Γεωργίου-Παντελή)

 

”ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ”

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Λούβαρης)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κονίστρες (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Στεφ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Μπάνος-Τσάλα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Ορχομενός (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

19:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Κονίστρες (Βελεσιώτη-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αλίαρτος Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Μαλεσίνα (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κάππας)

19:30 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Μπούκαλη (Καλαντζής-Δέδες-Τσιμπρίκα)

20:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-ΑΠΣ Λαμίας (Αναγνώστου-Λούβαρης-Νιάβης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Γαβριήλ Ειλ.-Χανής-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Γ.Σ. Στύρων (Γεωργίου-Παντελή-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΧΒΑ (Μπάνος-Κιούσης-Τσάλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μασλατζίδης Κ.-Χανής-Μασλατζίδης Στεφ.)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Άρης Θήβας (Τριανταφύλλου-Γαβριήλ-Χατζησωτηρίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Σύλλας (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κάππας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας (Καλαντζής-Λούβαρης-Αναγνώστου)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Κατσιμίχα-Χατζηπαναγιώτου)

 

”ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ”

14:00 Κλειστό Κανήθου ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (Γεωργίου-Παντελή)

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Μέτσκα-Εμφιετζής)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Νταντή-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΠΕΜΠΤΗ 15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Σχετικά άρθρα

Κοπή πίτας διαιτητών και κριτών στις 17 Φεβρουαρίου!

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-5 Φεβρουαρίου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/1)

pannikolaou