ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-18/12)

Οι κριτές επιστρέφουν στα γήπεδα και μαζί τους η αγωνιστική δράση των τοπικών πρωταθλημάτων από το Σαββατοκύριακο 17-18 Δεκεμβρίου.

Δείτε παρακάτω τους αγώνες και τον ορισμό κριτών:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Α.Ε. Καρύστου (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ. Ιτέας (Γαβριήλ Ελ.-Μάγκος-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Λοκρός (Βελεσιιώτη-Χανής-Νταντή)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Κ.-Σιαδήμας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αστέρας Αλιβερίου (Γαβριήλ Ειλικρ.-Τριανταφύλλου-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αίαντας Αυλίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μέτσκα-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Σύλλας (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Απόλλων Λιβαδειάς (Γλωσσόπουλος-Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας (Αλεξίου Αναστ.-Αλεξίου Αλεξ.-Μασλατζίδου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γεωργίου-Παντελή-Μάγκος)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Μπάνος-Κιούσης-Τσάλα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Μπάκα-Ρίζος)

11:00 Κλειστό Ιστιαίας  Τελεθριακός-Πρωτέας Σχηματαρίου (Αλεξίου Αναστ.-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Λούβαρης-Καλαντζής)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Γ.Σ. Στύρων (Χατζηπαναγιώτου-Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μώλος (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αναγ. Λαμίας (Κάζας-Δέδες-Αναγνώστου)

18:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μεδεών (Δέδες-Αναγνώστου-Ντουρντουρέκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλα-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΧΒΑ (Νικολακάκης-Μασλατζίδης Κ.-Κατρακάζος)

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Γεωργίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Γαβριήλ Ειλικρ.)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Παντελή-Μέτσκα-Τριανταφύλλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς (Χατζηπαναγιώτου-Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κανηθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μέτσκα-Τριανταφύλλου-Παντελή)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κάδμος (Γλωσσόπουλος-Καλαντζής-Τσιμπρίκα)

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ρίζος-Γκόλιας-Μπάκας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ελ.)

10:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Νικολακάκης-Κατρακάζος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:15 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός

 

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/1)

pannikolaou

Με επιτυχία το διαδικτυακό σεμινάριο των κριτών

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Ιανουαρίου)

pannikolaou