ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (8η αγωνιστική 3-4/12)

Το πρωτάθλημα κορασίδων συνεχίστηκε με τη διεξαγωγή της 8ης αγωνιστικής και με παιχνίδια για τους δύο ομίλους της κατηγορίας.

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς μετά τους αγώνες της 8ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (8η)

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου 58-33

Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας αναβλήθηκε

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου 39-35

Ρεπό: ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9η-17 & 18/12)

ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Ρεπό: Αστέρας Αλιβερίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 7 13 382-224 6-1
2 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 7 12 370-296 5-2
3 Αστ. Αλιβερίου 7 12 331-242 5-2
4 ΓΑΣ Βασιλικού 6 10 310-225 4-2
5 Απόλλων Χαλκίδας 6 8 244-239 2-4
6 Αίας Αλιβερίου 7 8 266-341 1-6
7 ΑΓΕ Χαλκίδας 6 6 98-403 0-6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 165
  2. Παπαστεφανή (ΓΑΣ Βασιλικού) 142
  3. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 117
  4. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 97
  5. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 89
  6. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 89
  7. Καλογήρου (Αίας Αλιβερίου) 87
  8. Σαμαντά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 83
  9. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 81
  10. Πέππα Σ. (Αστέρας Αλιβερίου) 70
  11. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 70
  12. Πέππα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 64
  13. Λούκου (Αστέρας Αλιβερίου) 63
  14. Δάγκουλα (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 60
  15. Λάμπρου (Αίας Αλιβερίου) 51
  16. Μουργιά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 43
  17. Κολύβα (ΓΑΣ Βασιλικού) 40
  18. Λάρη (Αστέρας Αλιβερίου) 40
  19. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 36
  20. Μητροκώτσα (ΓΑΣ Βασιλικού) 33
  21. Καπουρίτη (Απόλλων Χαλκίδας) 32
  22. Κωνσταντάγγα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 31
  23. Γουργιώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 29
  24. Λασπά Α. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 28
  25. Κωνσταντάγγα Χ. (Αστέρας Αλιβερίου) 28
  26. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  2. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 6
  3. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  4. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  5. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 3
  6. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 2
  7. Λασπά (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
  8. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  9. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  10. Παπασταμάτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 1
  11. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  12. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 1
  13. Κωνσταντάγγα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 1
  14. Πέππα Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 1

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η)

ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας αναβλήθηκε

Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας 25-41

Ρεπό: Κάδμος

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-17 & 18/12)

Άρης Θήβας-ΓΑΣ Άμφισσας

Κάδμος-Έσπερος Λαμίας

Ρεπό: Σύλλας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Κάδμος 4 8 221-136 4-0
2 Άρης Θήβας 5 8 258-191 3-2
3 Έσπερος Λαμίας 5 7 219-227 2-3
4 ΓΑΣ Άμφισσας 4 6 201-181 2-2
5 Σύλλας 4 4 90-276 0-4
6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 141
  2. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 80
  3. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 67
  4. Σκούμα (Κάδμος) 65
  5. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 63
  6. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 59
  7. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 54
  8. Πελώνη (Άρης Θήβας) 41
  9. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 38
  10. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 36
  11. Γεωργούση (Κάδμος) 34
  12. Κατινιώτη (ΓΑΣ Άμφισσας) 26
  13. Μαστάϊ (Σύλλας) 26
  14. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 25
  15. Φίλη (Κάδμος) 24
  16. Αναγνωστοπούλου (Έσπερος Λαμίας) 23
  17. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 18
  18. Τσαρούχα (ΓΑΣ Άμφισσας) 16

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 9
  2. Σκούμα (Κάδμος) 6
  3. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 5
  4. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 4
  5. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 4
  6. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 3
  7. Κοντογιάννη (Σύλλας) 3
  8. Μαστάϊ (Σύλλας) 3
  9. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 2
  10. Βασίλα (Σύλλας) 2
  11. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 1
  12. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 1
  13. Πελώνη (Άρης Θήβας) 1
  14. Γαλιατσάτου (Σύλλας) 1
  15. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 1

Σχετικά άρθρα

ΕΣΚΑΣΕ: Αρκετές αναβολές στο πρόγραμμα της Κυριακής 5/2 λόγω της κακοκαιρίας!

pannikolaou

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (5/2). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

pannikolaou

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (photo album)

pannikolaou