ΠΑΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής 29-30/12)

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς μετά τους δύο εξ αναβολής αγώνες του δ’ ομίλου που πραγματοποιήθηκαν το διήμερο 29-30 Δεκεμβρίου.

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Πρωτέας Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς 54-58

Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας 56-67

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11η-7 & 8/1)

Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

Απόλλων Λιβαδειάς-Άτλας Καρπενησίου

Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Γ.Σ. Ιτέας

Έσπερος Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας (εξ αναβ. 3/3)

Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (εξ αναβ. 4/3)

Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (εξ αναβ. 5/3)

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Μπούκαλη 10 19 646-492 9-1
2 Απόλλων Λιβ. 9 16 567-472 7-2
3 Έσπερος Λαμίας 9 14 559-569 5-4
4 Γ.Σ. Ιτέας 8 13 487-406 5-3
5 Πρωτέας Λαμίας 9 13 511-484 4-5
6 Άτλας Καρπ. 8 10 496-530 2-6
7 ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) 8 9 359-533 1-7
8 ΓΑΣ Άμφισσας 7 8 345-418 1-6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 210
  2. Αντωνόπουλος (Μπούκαλη) 178
  3. Πλατής (Έσπερος Λαμίας) 177
  4. Νημάς (Έσπερος Λαμίας) 167
  5. Παπαναγιώτου (Πρωτέας Λαμίας) 143
  6. Κοκολόγος Αθ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 138
  7. Γεωργαλής (Άτλας Καρπενησίου) 135
  8. Αναγνωστόπουλος Κ. (Μπούκαλη) 129
  9. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 128
  10. Σαπουντζής (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 119
  11. Σακκάς (Μπούκαλη) 118
  12. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 106
  13. Κατσιαρής (Άτλας Καρπενησίου) 105
  14. Ζαχαρόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 100
  15. Ντινόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 96
  16. Λαλάς (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 94
  17. Παναγιωτόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 89
  18. Βαρκούτας (ΓΑΣ Άμφισσας) 88
  19. Καρέτσος (Άτλας Καρπενησίου) 84
  20. Μίχος (Έσπερος Λαμίας) 80
  21. Παπούλιας (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 78
  22. Κουτρολίκος (Γ.Σ. Ιτέας) 78
  23. Καμπάς (Μπούκαλη) 74
  24. Βελέντζας (ΓΑΣ Άμφισσας) 63
  25. Κουτσοκώστας (Άτλας Καρπενησίου) 63

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 20
  2. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 15
  3. Κουτρολίκος (Γ.Σ. Ιτέας) 10
  4. Λαλάς (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 10
  5. Βελέντζας (ΓΑΣ Άμφισσας) 9
  6. Κεράστας (Απόλλων Λιβαδειάς) 9
  7. Ντινόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 8
  8. Γεωργαλής (Άτλας Καρπενησίου) 7
  9. Μπεσλεμές (Έσπερος Λαμίας) 7
  10. Γεωργιάδης (Έσπερος Λαμίας) 7
  11. Αναγνωστόπουλος Κ. (Μπούκαλη) 7
  12. Σακκάς (Μπούκαλη) 6
  13. Αντωνίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  14. Ζητουνιάτης (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  15. Πετσινός (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  16. Κατσιαρής (Άτλας Καρπενησίου) 5
  17. Καρέτσος (Άτλας Καρπενησίου) 5
  18. Μίχος (Έσπερος Λαμίας) 5
  19. Αντωνόπουλος (Μπούκαλη) 5
  20. Τσατσαρώνης Αθ. (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  21. Κουτουξής (Έσπερος Λαμίας) 5
  22. Παπούλιας (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 5
  23. Ανδρέου (Άτλας Καρπενησίου) 4
  24. Καψάλης (Άτλας Καρπενησίου) 4
  25. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 4
  26. Κουφοκώστας (Μπούκαλη) 4
  27. Κοκολόγος Αθ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 4

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 43-65

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Άρης Θήβας 75-51

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας 31-86

pannikolaou