B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (3/12). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Με 23 αγώνες συνεχίζεται σήμερα το πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ με πολλές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά, καθώς στο…μενού υπάρχει το πρωτάθλημα της Α2 με τον εντός έδρας αγώνα του Ερμή Σχηματαρίου, το εκτός έδρας ματς του Έσπερου Λαμίας στη Βέροια, αλλά και η συνέχεια των τοπικών πρωταθλημάτων με παιχνίδια για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, για τον α’ όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΣΕ και σε όλες τις κατηγορίες των πρωταθλημάτων υποδομής.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

Α2 ELITE LEAGUE 

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Ψυχικό (Ταρενίδης Κ.-Μαραμής-Παζώλης (Δεσάρτης)

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ

17:00 Κλειστό Βέροιας Φίλιππος Βέροιας-Έσπερος My ΚΤΕΟ Λαμίας (Ταρενίδης Σ.-Χρυσάφης-Ηλιόπουλος)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΓΑΣ Βασιλικού (Κατσέλη-Μυτιληνάκης)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός (Σπυρόπουλος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Μπούκας-Τούσης ΕΣΚΑ)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Παντελίδης-Τσάλας Γ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αλίαρτος (Γκαράς-Γιαπλές)

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Αίαντας Αυλίδας (Πατάγιας-Ραμιώτης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Κατσέλη-Μυτιληνάκης)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Γκαράς-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Νικολιάς-Λαζόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας (Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Χουσιάδας-Πανουργιά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Κάδμος (Αποστόλου Αντ.-Παντελίδης Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Χουσιάδας-Πανουργιά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκογκορώσης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας (Πατάγιας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

10:00 Κλειστο Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Σύλλας (Γιαπλές)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αποστόλου Αντ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας (Κόλα)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Αστέρας Αλιβερίου (Λαζόπουλος) 20-0 α.α.

 

Σχετικά άρθρα

Έκοψε πίτα ο Απόλλων Χαλκίδας! (pics)

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος 51-67 (photo album)

pannikolaou

Έκοψε πίτα η Αλίαρτος! (pics)

pannikolaou