B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΚΤΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (4/12). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Με 19 αγώνες συνεχίζεται σήμερα το πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ με πολλές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Ο ΓΑΣ Άμφισσας για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής αγωνίζεται εκτός έδρας με τα Τρίκαλα, ενώ ακόμα σήμερα διεξάγονται αγώνες για τα πρωταθλήματα της Β’ ΕΣΚΑΣΕ σε α’ και β’ όμιλο, για τα πρωταθλήματα εφήβων, κορασίδων, αλλά και οι πρώτοι αγώνες της Μικτής ΕΣΚΑΣΕ το πρωί της Κυριακής στο κλειστό του Σχηματαρίου.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΩΣΕΩΝ 

10:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Μικτή Νήσων (U-15) (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

12:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΣΚΑΣΕ-Μικτή Νήσων (U-16) (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Γ.Σ.Στύρων (Χατζής-Γκογκορώσης)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Μυτιληνάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Γαϊτανάρος)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γιαπλές-Αποστόλου  Αντ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας (Καραμπιτσάκος-Καπάνταης)

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος-Καπάνταης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Ζαφείρη-Ραμιώτης)

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός-Πανουργιά)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς)

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Απόλλων Χαλκίδας-Αλίαρτος 72-59

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου 50-60

pannikolaou

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 43-41

pannikolaou