B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/1)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 28-29 Ιανουαρίου, με αγώνες σε όλες τις κατηγορίες και με το ενδιαφέρον να μεγαλώνει καθώς αρχίζουν να ξεκαθαρίζουν οι στόχοι των περισσότερων ομάδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΓΑΣ Βασιλικού

17:15 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Κένταυρος Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:15 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αλίαρτος

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίαντας Αυλίδας

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Άρης Αμφίκλειας

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ‘Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αστέρας Αλιβερίου

18:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Ορχομενός

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-ΑΠΣ Λαμίας

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Σύλλας

19:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Μώλος

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Ερέτρια

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΠΑΠΕΛ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Άρης Θήβας

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Σύλλας

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Τελεθριακός

14:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κένταυρος Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Απόλλων Λιβαδειάς

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Άτλας Καρπενησίου

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

Σχετικά άρθρα

U-21: Πρωτέας Σχηματαρίου-Eurohoops Academy 64-77

pannikolaou

Κυπελλούχος στο Κατάρ ο Βασίλης Μπρατσιάκος!

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-5/2)

pannikolaou