ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-8 Ιανουαρίου)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στην επανέναρξη των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ με αγώνες σε Α’ και Β’ κατηγορία αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά οι αγώνες και ο ορισμός κριτών:

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Τελεθριακός (Νικολακάκης-Μέτσκα-Κατρακάζος)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Κένταυρος Λιβαδειάς (Τζουβάνα-Κιούσης-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ (Γαβριήλ Ειλ.-Μασλατζίδης Κ.-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Δρίβα-Παπαδήμου-Ντόσκουρης)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΑΓΕ Χαλκίδας (Νιάβης-Σακαρέλος-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Ντουρντουρέκας-Δαλιάνη-Κουρούλης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Νιάβης-Κάζας)

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αλίαρτος (Κάζας-Τσαμάτη)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Δέδες-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άτλας Καρπενησίου (Κουρούλης-Δαλιάνη-Ντουρντουρέκας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλα-Μασλατζίδης Στεφ.-Μπάνος)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Μέτσκα-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (B’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Χριστόπουλος-Μασλατζίδου-Αλεξίου Αλεξ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίαντας Αυλίδας (Τσάλα-Μασλατζίδης Στεφ.)

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άτλας Καρπενησίου (Κουρούλης-Δαλιάνη)

 

”ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ”

11:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Καλαντζής-Λούβαρης)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κονίστρες (ΠαντελήΓαβριήλ Ελ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Ορχομενός (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Γ.Σ. Αυλίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

19:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Κονίστρες (Νικολακάκης-Νταντή-Κατρακάζος)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αλίαρτος (Γαβριήλ Ειλ.-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λαμίας Αναγ. Λαμίας-Μπούκαλη (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

17:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Μαλεσίνα (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-ΑΠΣ Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Δέδες-Λούβαρης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Τσάλα-Κιούσης)

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Εμφιετζής-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Χαλκίδας (Κατσιμίχα-Γκόλιας-Μπάκας)

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Γαβριήλ Ελ.-Εμφιετζής-Μασλατζίδης Στεφ.)

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Κάδμος (Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης-Κατρακάζος)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Στεφ.-Χανής)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Γ.Σ. Ιτέας (Παπαδήμου-Αντωνίου-Παύλου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (B’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος (Αλεξίου Αναστ.-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μώλος (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

13:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Γαβριήλ Ειλ.-Εμφιετζής)

 

”ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ”

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (Τριανταφύλλου-Νταντή)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.)

10:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Μπάνος-Τσάλα)

Σχετικά άρθρα

Κοπή πίτας διαιτητών και κριτών στις 17 Φεβρουαρίου!

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-5 Φεβρουαρίου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/1)

pannikolaou