ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-15/1)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που συνεχίζονται το διήμερο 14-15 Ιανουαρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Αλεξίου Αλεξ.-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Ε. Καρύστου (Γαβριήλ Ελ.-Κατρακάζος-Κάζας)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Κάδμος (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας (Νικολακάκης-Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ειλ.) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Ρίζος-Γκόλιας-Μπάκας)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τριανταφύλλου-Χανής-Νταντή)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Γ.Σ. Στύρων (Χατζηπαναγιώτου-Κατσιμίχα-Ντουρντουρέκας)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Στεφ.-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Παντελή-Χατζησωτηρίου-Γαβριήλ Ελ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ειλ.-Νικολακάκης)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Ρίζος-Γκόλιας-Μπάκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Ακαδημία Ιστιαίας (Ντουρντουρέκας-Χατζηπαναγιώτου-Νταλιάνη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Έσπερος Λαμίας (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Αντωνίου-Ζέρβα-Παπαδήμου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Σιαδήμας-Παντελή)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γεωργίου-Μασλατζίδης Στεφ.)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάνος-Κιούσης-Τσάλα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γεωργίου-Μασλατζίδης Στεφ.)

13:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Σύλλας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς (Αλεξίου Αλεξ.-Βελεσιώτη-Νικολακάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Απόλλων Χαλκίδας (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κουρούλης)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Αυλίδας (Μπάνος-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάνος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Τριανταφύλλου-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Έσπερος Λαμίας (Νιάβης-Σακαρέλος-Τσαμάτη)

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Κάδμος (Ρίζος-Μπάκα-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Γεωργίου-Τσάλα-Μασλατζίδης Κ.)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΧΒΑ (Τσάλα-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Εμφιετζής-Παντελή-Χανής)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζησωτηρίου-Κατρακάζος-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Αλεξίου Αναστ.-Μασλατζίδου.-Χριστόπουλος)

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μαλεσίνα (Αλεξίου Αλεξ.-Βελεσιώτη-Νικολακάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μπούκαλη (Ντόσκουρης-Παύλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλα-Γεωργίου-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Μασλατζίδου-Αλεξίου Αναστ.-Χριστόπουλος)

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Αντωνίου-Παπαδήμου-Δρίβα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Βασιλικού Β’ (Γαβριήλ Ελ.-Παντελή)

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μπάνος-Κιούσης)

13:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ακαδ. Ιστιαίας (Ρίζος-Χανής)

09:45 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ)-Μπούκαλη (Αντωνίου-Δρίβα)

11:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μώλος (Παπαδήμου-Αντωνίου)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μπούκαλη (Δρίβα-Ντόσκουρης)

  • Σε λίγο οι κριτές και στους υπόλοιπους αγώνες. 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/1)

pannikolaou

Με επιτυχία το διαδικτυακό σεμινάριο των κριτών

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Ιανουαρίου)

pannikolaou