ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Ιανουαρίου)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το Σαββατοκύριακο 21-22 Ιανουαρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Τελεθριακός (Παπαδήμου-Ντόσκουρης-Δρίβα)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάνος-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΧΒΑ (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας (Νιάβης-Σακαρέλος-Κάζας)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς (Νικολακάκης-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.)

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Ο. Κύμης (Τσάλα-Παντελή-Κιούσης)

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:15 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Δόξα Ψαχνών (Χατζησωτηρίου-Εμφιετζής-Μασλατζίδηγς Στεφ.)

 

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Καλαντζής-Λούβαρης-Αναγνώστου)

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Γαβριήλ Ελ.-Εμφιετζής-Τζουβάνα)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.-Νικολακάκης)

 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας (Αντωνίου-Παύλου)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

13:15 Κλειστό Κανήθου ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-Αίας Αλιβερίου (Εμφιετζής-Μασλατζίδης Κ.)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλα-Παντελή)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Νικολακάκης-Μέτσκα)

14:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Ερμής Σχηματαρίου (Τσαμάτη-Κάζας)

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ακαδ. Ιστιαίας (Δέδες-Γλωσσόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα (Καλαντζής-Δέδες-Τσιμπρίκα)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μεδεών (Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

16:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Σύλλας (Δέδες-Καλαντζής-Νιάβης)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αναγέννηση Λαμίας (Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΠΑΕ Ληλαντίων (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Μαυρομάτι (Κατρακάζος-Νταντή-Γαβριήλ Ειλ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός Χαλκίδας (Παντελή-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Νταντή-Γαβριήλ Ειλ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός (Μπάκα-Κατσιμίχα-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μπάνος-Κιούσης-Τσάλα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Εμφιετζής-Χανής-Μέτσκα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάκα-Κατσιμίχα-Γκόλιας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

12:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Άρης Θήβας (Γαβριήλ Ελ.-Νικολακάκης)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τριανταφύλλου-Παντελή)

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Αμφίκλειας (Μέτσκα-Εμφιετζής)

 

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/1)

pannikolaou

Με επιτυχία το διαδικτυακό σεμινάριο των κριτών

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-15/1)

pannikolaou