ΕΦΗΒΩΝ

Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Βαθμολογία & σκόρερς (ΤΕΛΙΚΗ 4/1)

Δείτε πως διαμορφώθηκε η τελική βαθμολογία στον γ’ όμιλο της κατηγορίας εφήβων μετά τους εξ αναβολής αγώνες, με την πρόκριση για την επόμενη φάση να παίρνουν οι Πρωτέας Σχηματαρίου και Κάδμος.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου 52-67

Αλίαρτος-Κάδμος 55-66

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Στην επόμενη φάση προκρίνονται: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ & ΚΑΔΜΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Πρωτέας Σχημ. 10 19 784-559 9-1
2 Κάδμος 10 18 712-587 8-2
3 Αλίαρτος 10 17 741-558 7-3
4 Άρης Θήβας 10 13 606-661 3-7
5 Αίαντας Αυλίδας 10 13 594-658 3-7
6 Ερμής Σχημ. 10 10 454-872 0-10

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 339
  2. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 232
  3. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 199
  4. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 198
  5. Θεοδώρου (Κάδμος) 195
  6. Χατζηστάμου (Αίαντας Αυλίδας) 186
  7. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 185
  8. Μπόκος (Άρης Θήβας) 160
  9. Σκούμας (Κάδμος) 155
  10. Μπόγρης (Κάδμος) 127
  11. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 125
  12. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 111
  13. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 103
  14. Λαλιώτης (Άρης Θήβας) 102
  15. Αντωνίου (Αλίαρτος) 99
  16. Αναστασίου Δ. (Κάδμος) 93
  17. Χατζηϊωάννου (Αίαντας Αυλίδας) 90
  18. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 81
  19. Μπέτα (Πρωτέας Σχηματαρίου) 76
  20. Μαργαρίτης (Αρης Θήβας) 67
  21. Τσιώλης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 66
  22. Τζανόπουλος Ε. (Αλίαρτος) 59
  23. Λώλος (Κάδμος) 59
  24. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 57
  25. Δημητρίου (Αίαντας Αυλίδας) 53

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 25
  2. Θεοδώρου (Κάδμος) 25
  3. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 21
  4. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 19
  5. Μπόγρης (Κάδμος) 18
  6. Χατζηϊωάννου (Αίαντας Αυλίδας) 16
  7. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 16
  8. Αναστασίου Δ. (Κάδμος) 12
  9. Τζανόπουλος Ε. (Αλίαρτος) 12
  10. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 12
  11. Σκούμας (Κάδμος) 7
  12. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 6
  13. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 6
  14. Μαργαρίτης (Άρης Θήβας) 5
  15. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 5
  16. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 5
  17. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 5
  18. Ντανάσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 4
  19. Θανάσαινας (Κάδμος) 3
  20. Αργυρός (Αίαντας Αυλίδας) 3
  21. Κουκουσούλας (Ερμής Σχηματαρίου) 3
  22. Αντωνίου (Αλίαρτος) 3
  23. Κόλλιας (Κάδμος) 2
  24. Αρβανίτης (Κάδμος) 2
  25. Κατσιμήτρος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  26. Τσιώλης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  27. Ματθαίος (Άρης Θήβας) 2
  28. Σούτας (Άρης Θήβας) 2
  29. Τσιούνης (Ερμής Σχηματαρίου) 2

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/1)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Βαθμολογίες & σκόρερς 2η αγωνιστική)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου 46-76

pannikolaou