ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (10η αγωνιστική 7-8/1/23)

Το πρωτάθλημα κορασίδων συνεχίστηκε με τη διεξαγωγή της 10ης αγωνιστικής και με παιχνίδια για τους δύο ομίλους της κατηγορίας.

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματαβαθμολογίες και σκόρερς μετά τους αγώνες της 10ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (10η)

Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 48-41

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου 53-22

Αστέρας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας 40-23

Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας 75-16

Ρεπό: Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11η-14 & 15/1)

ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας

Ρεπό: ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 9 16 495-339 7-2
2 Αστ. Αλιβερίου 8 14 371-265 6-2
3 Απόλλων Χαλκίδας 9 14 412-323 5-4
4 ΓΑΣ Βασιλικού 8 13 371-273 5-3
5 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 8 13 382-224 6-2
6 Αίας Αλιβερίου 9 10 315-439 1-8
7 ΑΓΕ Χαλκίδας 9 9 158-590 0-9
  • Η Α.Ε.Ν. Αρτάκης έχει ένα μηδενισμό. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 219
  2. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 177
  3. Παπαστεφανή (ΓΑΣ Βασιλικού) 162
  4. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 117
  5. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 116
  6. Σαμαντά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 103
  7. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 103
  8. Καλογήρου (Αίας Αλιβερίου) 103
  9. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 97
  10. Λούκου (Αστέρας Αλιβερίου) 77
  11. Πέππα Σ. (Αστέρας Αλιβερίου) 70
  12. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 70
  13. Πέππα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 64
  14. Δάγκουλα (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 60
  15. Μουργιά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 59
  16. Λάμπρου (Αίας Αλιβερίου) 58
  17. Λάρη (Αστέρας Αλιβερίου) 50
  18. Καπουρίτη (Απόλλων Χαλκίδας) 49
  19. Κολυβά (ΓΑΣ Βασιλικού) 48
  20. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 47
  21. Λασπά Α. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 46
  22. Μητροκώτσα (ΓΑΣ Βασιλικού) 45
  23. Κωνσταντάγγα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 36
  24. Κωνσταντάγγα Χ. (Αστέρας Αλιβερίου) 36
  25. Γουργιώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 29

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  2. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 9
  3. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  4. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  5. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 4
  6. Λασπά (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  7. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 2
  8. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  9. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  10. Τόλια (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  11. Παπασταμάτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 1
  12. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  13. Κατσουλιέρη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  14. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 1
  15. Κωνσταντάγγα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 1
  16. Πέππα Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 1

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 6η)

Σύλλας-Έσπερος Λαμίας 31-65

Άρης Θήβας-Κάδμος 39-37

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9η-14 & 15/1)

ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος

Σύλλας-Άρης Θήβας

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Άρης Θήβας 7 11 326-261 4-3
2 Έσπερος Λαμίας 7 11 333-288 4-3
3 Κάδμος 6 10 288-224 4-2
4 ΓΑΣ Άμφισσας 5 8 234-210 3-2
5 Σύλλας 5 5 121-341 0-5
6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 170
  2. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 104
  3. Σκούμα (Κάδμος) 100
  4. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 97
  5. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 81
  6. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 75
  7. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 63
  8. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 49
  9. Πελώνη (Άρης Θήβας) 48
  10. Γεωργούση (Κάδμος) 44
  11. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 43
  12. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 42
  13. Αναγνωστοπούλου (Έσπερος Λαμίας) 37
  14. Μαστάϊ (Σύλλας) 35
  15. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 34
  16. Φίλη (Κάδμος) 30
  17. Κατινιώτη (ΓΑΣ Άμφισσας) 26
  18. Παπασταμάτη (Σύλλας) 22
  19. Τσαρούχα (ΓΑΣ Άμφισσας) 18
  20. Τσαρούχα (Άρης Θήβας) 18
  21. Σπανού (Σύλλας) 17

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 11
  2. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 10
  3. Σκούμα (Κάδμος) 9
  4. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 5
  5. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 5
  6. Μαστάϊ (Σύλλας) 4
  7. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 3
  8. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 3
  9. Κοντογιάννη (Σύλλας) 3
  10. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 3
  11. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 2
  12. Βασίλα (Σύλλας) 2
  13. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 1
  14. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 1
  15. Πελώνη (Άρης Θήβας) 1
  16. Γαλιατσάτου (Σύλλας) 1
  17. Σπανού (Σύλλας) 1
  18. Παπασταμάτη (Σύλλας) 1

 

Σχετικά άρθρα

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου 50-64

pannikolaou

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας 46-23

pannikolaou

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (29/1). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

pannikolaou