B ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΗ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (22/1). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Πλήρη αγωνιστική δράση με 22 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με πολλές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

17:00 Κλειστό Σοφάδων Γ.Σ. Σοφάδων-ΓΑΣ Άμφισσας (Δικταπανίδης-Κασούμης)

 

U-21

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Φιλοθέη (Τσάλας Γ.-Καλαπόδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ) 

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Μαλεσίνα (Κοτσιμπός-Ζάχος)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μεδεών (Κοτσιμπός-Ζάχος)

16:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Σύλλας (Γερονικολός-Βιορές)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αναγέννηση Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΠΑΕ Ληλαντίων (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

 

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Μαυρομάτι (Καραμπιτσάκος-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Φιλαθλητικός Χαλκίδας (Ντάνος-Κόλα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Πατάγιας-Ζαφείρη)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Σ. Καρυστίας (Καραμπιτσάκος-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Αποστόλου Δ.-Αποστόλου Α.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

12:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Άρης Θήβας (Γαϊτανάρος)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γαϊτανάρος)

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Αμφίκλειας (Αποστόλου Δ.-Αποστόλου Α.)

Σχετικά άρθρα

Κυπελλούχος στο Κατάρ ο Βασίλης Μπρατσιάκος!

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων & ”Γαλανόλευκα Αστέρια” (4-5/2)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-5/2)

pannikolaou