B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β' ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (14/1). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Με 21 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ συνεχίζονται σήμερα τα πρωταθλήματα Εθνικών και τοπικών κατηγοριών, με πολλές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Ε. Καρύστου (Καραμπιτσάκος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Κάδμος (Χαϊνά-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Γερονικολός) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Αργυρούδης-Χρηστίδης (ΕΣΚΑ)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Κατσέλη-Τσάλας Γ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Γ.Σ. Στύρων (Ντάνος-Γερονικολός)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Μασλατζίδης-Αποστόλου Δ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης-Παντελίδης Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας- Γ.-Χατζής)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Κατσέλη-Μασλατζίδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Ακαδημία Ιστιαίας (Καραμπιτσάκος-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Έσπερος Λαμίας (Χουσιάδας)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Ζαφείρη-Πανουργιά)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πατάγιας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Αποστόλου Δ.-Αποστόλου Α.

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γκογκορώσης)

13:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Σύλλας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Σχετικά άρθρα

Β’ ΕΘΝΙΚΗ: Αποτελέσματα & βαθμολογία (15η αγωνιστική)

pannikolaou

Α2 Elite League: Αποτελέσματα & βαθμολογία (15η αγωνιστική)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Απόλλων Χαλκίδας-Αλίαρτος 72-59

pannikolaou