B ΕΣΚΑΣΕ Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (15/1). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Πλούσιο πρόγραμμα με 24 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με πολλές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Αμπελώνας (Μπουγλός Ι.-Παπαγιώτης)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας Γ.-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Απόλλων Χαλκίδας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Γ.Σ. Αυλίδας (Χατζής-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Μασλατζίδης-Γκαράς)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αρτσίτας-Μασλατζίδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Έσπερος Λαμίας (Ντάνος-Γερονικολός)

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Κάδμος (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μυτιληνάκης-Γκογκορώσης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΧΒΑ (Χατζής-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μυτιληνάκης-Γκογκορώσης)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Ερμής Σχηματαρίου (Τσάλας Ι.-Αποστόλου Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μαλεσίνα (Τσάλας Γ.-Αρτσίτας)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μπούκαλη (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης-Γκογκορώσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Θήβας (Ζάχος)

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Πατάγιας-Πανουργιά)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Βασιλικού Β’ (Παντελίδης Αντ.)

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μασλατζίδης-Γκαράς)

13:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ακαδ. Ιστιαίας (Καπάνταης)

09:45 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ)-Μπούκαλη (Κόλα)

11:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μώλος (Κόλα)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μπούκαλη (Πατάγιας-Πανουργιά)

Σχετικά άρθρα

Έκοψε πίτα ο Αίαντας Αυλίδας! (pics)

pannikolaou

Κόουτς της χρονιάς στο Κατάρ ο Βασίλης Μπρατσιάκος!

pannikolaou

Έκοψαν πίτα οι ακαδημίες του Απόλλωνα Χαλκίδας!

pannikolaou