FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Β' ΕΘΝΙΚΗ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΙΚΤΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (21/1). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Με 21 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ συνεχίζονται σήμερα τα πρωταθλήματα Εθνικών και τοπικών κατηγοριών, με πολλές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α2 ELITE LEAGUE

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Χαρ. Τρικούπης Μεσολογγίου (Μπακάλης-Αγραφιώτης Ι.-Βασιλόπουλος)

 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ 

17:00 Κλειστό Μίκρας Ναύαρχος Βότσης-Έσπερος My ΚΤΕΟ Λαμίας (Ντούρας-Νέδογλου-Ισιγώνης)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Τελεθριακός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΧΒΑ (Γερονικολός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας (Παπαγεωργίου-Παπαδόπουλος-ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Θήβας (Τσάλας Ι.-Ζάχος)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς (Κατσέλη-Ντάνος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Ο. Κύμης (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:15 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Δόξα Ψαχνών (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Παντελίδης Αντ.)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Κατσέλη-Ντάνος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Σύλλας (Βιορές)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

13:15 Κλειστό Κανήθου ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-Αίας Αλιβερίου (Παντελίδης Αντ.)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης-Γκαράς)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Γαϊτανάρος)

14:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Ερμής Σχηματαρίου (Κόλα)

12:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ακαδ. Ιστιαίας (Ζαφείρη)

 

ΜΙΚΤΕΣ

13:00 Κλειστό Θήβας ΕΣΚΑΣΕ-ΕΣΚΑ U-15 (Ραμιώτης-Γιαπλές)

15:00 Κλειστό Θήβας ΕΣΚΑΣΕ-ΕΣΚΑ U-16 (Ραμιώτης-Γιαπλές)

Σχετικά άρθρα

Έκοψαν πίτα οι ακαδημίες του Απόλλωνα Χαλκίδας!

pannikolaou

M.V.P. Α’ ΕΣΚΑΣΕ (14η αγωνιστική): Ο Σταμάτης Βουρτζούμης του Άρη Θήβας!

pannikolaou

Η πίτα της ΠΑΠΕΛ με δώρο το βιβλίο του Αντετοκούνμπο!

pannikolaou