B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-5 Μαρτίου)

Σε βαρύ κλίμα, από την ανείπωτη τραγωδία των Τεμπών, συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ σε όλες τις κατηγορίες, με τον ορισμό διαιτησίας, να έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χαϊνά-Χατζής)

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Τελεθριακός (Τσάλας Ι.-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Τσάλας Γ.-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Λοκρός (Ντάνος-Σπυρόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Αυλίδας (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Πανευβοϊκός (Τσάλας Ι.-Αρτσίτας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αποστόλου Δ.-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χαϊνά-Χατζής)

15:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Στύρων (Καλαπόδης-Καπάνταης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Τελεθριακός (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας (Χριστοδούλου-Κόλα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κονίστρες (Γερονικολός-Βιορές)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζής-Μασλατζίδης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Ορχομενός (Καλαπόδης-Γκογκορώσης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μαλεσίνα (Ζάχος-Πατάγιας)

18:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Άρης Αμφίκλειας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-Α.Ο. Κύμης (Τσάλας Γ.-Παντελίδης Αντ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Μαυροματίου Μαυρομάτι-Φιλαθλητικός Χαλκίδας (Γερονικολός-Κόλα)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Ψαχνών-ΠΑΠΕΛ (Μυτιληνάκης-Γαϊτανάρος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Άτλας Καρπενησίου (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

17:00 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-Πανευρυτανική (Χουσιάδας-Πανουργιά)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Σ. Καρυστίας (Αποστόλου Δ.-Γιαπλές)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χατζής-Μασλατζίδης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Λοκρός (Καραμπιτσάκος-Ντάνος)

15:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Ντάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αστέρας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Καπάνταης)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Έσπερος Λαμίας (Μυτιληνάκης-Γαϊτανάρος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Αποστόλου Δ.-Αποστόλου Α.)

Σχετικά άρθρα

Εθνική Ελλάδας Εφήβων: Σε τουρνουά στην Ισπανία με συμμετοχή Χαντζή!

pannikolaou

Ξεκινάει σήμερα η ψηφοφορία των Stereabasket Awards 2024!

pannikolaou

”5ο τουρνουά 3 on 3 Ραφαήλ Σκεμπές”: Οι 16 όμιλοι και οι 62 ομάδες (19-21/7)

pannikolaou