B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19 Μαρτίου)

Με αγώνες στις τρεις κατηγορίες ανδρών, αλλά και στα πρωταθλήματα παίδων, κορασίδων (β’ φάση),  συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 18-19 Μαρτίου τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Γ.Σ. Ιτέας (Τσάλας Γ.-Γιαπλές)

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Τελεθριακός (Σπυρόπουλος-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Ζάχος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Λιβαδειάς (Χαϊνά-Αρτσίτας)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Ραχιώτης-Αργυρουδης ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Α.Σ. Καρυστίας (Μασλατζίδης-Γκαράς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

21:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αποστόλου Δ.-Μυτιληνάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Αποστόλου Δ.-Αποστόλου Α.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Γ.Σ. Στύρων (Αποστόλου Δημ.-Καλαπόδης)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Απόλλων Χαλκίδας (Αποστόλου Δ.-Μυτιληνάκης)

16:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αίαντας Αυλίδας (Γερονικολός-Κόλα)

19:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Αστέρας Αλιβερίου (Γερονικολός-Κόλα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Σύλλας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μώλος (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Ληλάντιο (Μασλατζίδης-Καλαπόδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Ψαχνών-Αίολος Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Αντ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Ζάχος-Πανουργιά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

17:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

Σχετικά άρθρα

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: LIVE SCORE (21η αγωνιστική)

pannikolaou

Δεν βγαίνουν οι ημερομηνίες! Αγώνες το Μ. Σάββατο λόγω…εκλογών!

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Αγωνιστική με φαβορί! (21η)

pannikolaou