B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-26 Μαρτίου)

Σε βαρύ κλίμα από τον αιφνίδιο θάνατο του Τάσου Μπαλάφα του Πρωτέα Σχηματαρίου, συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ από τις 24-26 Μαρτίου.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Παντελίδης Κ.-Τσάλας Ι.)

20:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Ντάνος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Γ.Σ. Αυλίδας (Καλαπόδης-Γιαπλές)

20:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Κονίστρες (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Φιλαθλητικός Χαλκίδας (Χατζής-Καρβούνης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Παντελίδης Κ.-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Κάδμος (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε. Καρύστου (Χαϊνά-Χατζής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Ερέτρια (Αποστόλου Δ.-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

17:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Κένταυρος Λιβαδειάς (Κόλα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Ορχομενός (Τσάλας Ι.-Μυτιληνάκης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αλίαρτος (Τσάλας Ι.-Μυτιληνάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΑΠΣ Λαμίας (Χατζής-Γιαπλές)

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μπούκαλη (Γερονικολός-Ζαφείρη)

20:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μαλεσίνα (Γερονικολός-Πατάγιας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Α.Ο. Κύμης (Χατζής) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Αίολος Χαλκίδας-Δόξα Ψαχνών (Γκογκορώσης-Παντελίδης Αντ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Μαυρομάτι (Αρτσίτας-Γαϊτανάρος)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Ληλάντιο (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας (Χουσιάδας)

18:30 Κλειστό Λαμίας Άρης Βελουχιώτης-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Πατάγιας-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ

14:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Τσόκανος)

19:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Σπυρόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

11:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Κάδμος (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Χαϊνά-Αποστόλου Α.)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Κάδμος (Χατζής)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος (Γιαπλές)

16:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Χουσιάδας)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ 

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός)

 

Σχετικά άρθρα

Κοντά στην Α’ ΕΣΚΑΣΕ ο Άρης Αμφίκλειας! Παίρνει τη θέση του Απόλλωνα Χαλκίδας

pannikolaou

ΕΣΚΑΣΕ: Πρώτη φορά χωρίς Γενική Συνέλευση μετά το τέλος των πρωταθλημάτων!

pannikolaou

Έρχονται τα Stereabasket Awards 2024!

pannikolaou