B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (1-5 Απριλίου)

Με αγώνες που θα κρίνουν ακόμα και τίτλους, καθώς διεξάγονται οι τελικοί σε δύο κατηγορίες (εφήβων-νεανίδων) συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 1-2 Απριλίου τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με μεγάλο ενδιαφέρον σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Άρης Θήβας (Ντάνος-Τσάλας Γ.)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού (Πατάγιας-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς (Τσάλας Ι.-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Λοκρός (Σπυρόπουλος-Χατζής)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΚΑΤΑΤΑΞΗ 5-6)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Αλίαρτος-Μπούκαλη (5-6 θέση) (Καλαπόδης-Γιαπλές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Πανευβοϊκός-Α.Σ. Καρυστίας (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλας Ι.-Γερονικολός)

 

ΑΓΩΝΕΣ ΕΝΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ)

12:00 Κλειστό Βόλου ΕΣΚΑΘ-ΕΣΚΑΣΕ (U-14)

14:00 Κλειστό Βόλου ΕΣΚΑΘ-ΕΣΚΑΣΕ (U-16)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Μυτιληνάκης)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γαϊτανάρος)

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Κοτσιμπός-Ζάχος)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Παντελίδης Αντ.)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες (Μυτιληνάκης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Απόλλων Χαλκίδας (Ντάνος-Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Αστέρας Αλιβερίου (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΚΑΤΑΤΑΞΗ 13-14)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Στύρων-Μαλεσίνα (Σπυρόπουλος-Γιαπλές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Αποστόλου Αντ.)

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Ληλάντιο (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Αίολος Χαλκίδας (Αποστόλου Δ.-Γαϊτανάρος)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Αρτάκης Δόξα Ψαχνών-Μαυρομάτι (Καρβούνης-Γιαπλές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άρης Βελουχιώτης (Χουσιάδας-Ζαφείρη)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

16:00 Κλειστό Θήβας Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Ι.)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 

19:00 Κλειστό Θήβας ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καραμπιτσάκος-Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ζάχος-Ζαφείρη)

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Μπούκαλη (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κάδμος (Ζάχος-Ζαφείρη)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μπούκαλη (Κόλα)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κάδμος (Λαζόπουλος)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Μαλεσίνα (Καπάνταης)

 

ΤΡΙΤΗ 4 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χαϊνά-Καραμπιτσάκος)

 

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-11/6)

pannikolaou

Chalkis Basket 2023: Νίκες για ”Ντίκος” & ”Green Health”. Οι βαθμολογίες στους 2 ομίλους

pannikolaou

Η ΓΑΣ Άμφισσας συγχαίρει την ΠΑΠΕΛ για την άνοδο!

pannikolaou