B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Α2 Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων των ομάδων της ΕΣΚΑΣΕ (4/3). Σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε

Πλήρη αγωνιστική δράση με 22 αγώνες για τις ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο σημερινό πρόγραμμα αγώνων, με πολλές επιλογές για όσους θελήσουν να παρακολουθήσουν αγώνες από κοντά.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Α2 ELITE LEAGUE

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κόροιβος Αμαλιάδας Λόρτος-Αγραφιώτης Ι.-Κοντογιάννης (Δεσάρτης)

 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χαϊνά-Χατζής)

17:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Τελεθριακός (Τσάλας Ι.-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Τσάλας Γ.-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Λοκρός (Ντάνος-Σπυρόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Αυλίδας (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Μπούκαλη (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

20:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Πανευβοϊκός (Τσάλας Ι.-Αρτσίτας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αποστόλου Δ.-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χαϊνά-Χατζής)

15:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Γ.Σ. Στύρων (Καλαπόδης-Καπάνταης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Τελεθριακός (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Έσπερος Λαμίας (Χριστοδούλου-Κόλα)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γαϊτανάρος)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Ερμής Σχηματαρίου (Βιορές)

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αρτσίτας)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Σπυρόπουλος)

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Παντελίδης Αντ.)

Σχετικά άρθρα

Ο Κωνσταντίνος Χαντζής στη 12αδα της Εθνικής Ελλάδας Εφήβων για το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα!

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: ”Κλείδωσε” ο Άρης Αμφίκλειας, σχεδόν σίγουρος και ο Αστέρας Αλιβερίου!

pannikolaou

Α.Ε. Καρύστου: ”Ως ένδειξη διαμαρτυρίας προς την ΕΣΚΑΣΕ αποχωρούμε από το πρωτάθλημα της σεζόν 2024-25”

pannikolaou