ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-23/4)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που θα διεξαχθούν το τριήμερο 21-23 Απριλίου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Γιαννόπουλος-Δέδες)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Αλεξίου Αλεξ.-Δανυλοπούλου-Μασλατζίδου Αικ.)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Λοκρός (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Κατρακάζος)

16:00 Κλειστό Αλιάρτου Κένταυρος Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Γαβριήλ Ειλ.-Μασλατζίδης Κ.-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Γ.Σ. Ιτέας (Νταντή-Χανής-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Μέτσκα-Νταντή-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Δόξα Ψαχνών (Χατζησωτηρίου-Μέτσκα-Νικολακάκης)

20:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίολος Χαλκίδας (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Κατρακάζος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΦΑΣΗ) 

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.-Νικολακάκης)

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Μπάκα-Μπάκας-Γκόλιας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Καλαντζής-Δέδες)

13:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Νικολακάκης-Μασλατζίδης Στεφ.)

15:00 Κλειστό Μώλος Μώλος-Άτλας Καρπενησίου (Καλαντζής-Λούβαρης)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας (Γαβριήλ Ειλ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Εμφιετζής-Χανής)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΑΠΣ Λαμίας (Αλεξίου Αλεξ.-Μασλατζίδου Αικ.-Δανυλοπούλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Ληλάντιο (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Μαυρομάτι (Γαβριήλ Ειλ.-Παντελή-Κατρακάζος) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

12:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Λοκρός (Μέτσκα-Χανής)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Μπούκαλη (Χατζόπουλος)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού Β’ (Τσάλα-Μπάνος) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αλίαρτος (Μασλατζίδου Αικ.-Αλεξίου Αλεξ.) ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Σωτηρλάρης-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου (Νικολακάκης-Χατζησωτηρίου)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Μπάκας-Γκόλιας)

Σχετικά άρθρα

Chalkis Basket 2023: Ορισμός διαιτητών και κριτών (2-4 Ιουνίου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4 Ιουνίου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-31/5)

pannikolaou