FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17/9)

Πρεμιέρα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για την αγωνιστική περίοδο 2023-24, με αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομής (παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων).

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Κονίστρες

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Β’-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

17:30 Κλειστό Κανήθου Ληλάντιο-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας Α’

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αίαντας Αυλίδας

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Μαλεσίνα

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Μώλος

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Λοκρός

17:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Εθνικός Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη

13:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Τελεθριακός

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδημία Ιστιαίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Αλίαρτος

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Αναγέννηση Λαμίας

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Πρωτέας Λαμίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αστέρας Αλιβερίου

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμεινώνδας Λεύκτρων-Σύλλας

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας

Σχετικά άρθρα

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (16η & εξ αναβολής αγώνες 25-26/5)

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερέτρια-Φιλαθλητικός 61-46

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Αμάρυνθος-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 50-62

pannikolaou