FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17 Σεπτεμβρίου)

Ανοίγει η αυλαία στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για την αγωνιστική περίοδο 2023-24, με αγώνες στα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Κονίστρες (Χατζής)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Καλαπόδης-Αποστόλου Αντ.)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Καλαπόδης-Αποστόλου Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Β’-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αποστόλου Δημ.)

17:30 Κλειστό Κανήθου Ληλάντιο-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Αποστόλου Δημ.)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Γκαράς-Γιαπλές)

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας Α’ (Γκαράς-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αίαντας Αυλίδας (Γερονικολός)

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χριστοδούλου)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Μαλεσίνα (Γερονικολός)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Μώλος (Χριστοδούλου-Τσόκανος)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Λοκρός (Ντάνος)

17:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Εθνικός Λιβαδειάς (Ντάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη (Ζάχος-Πανουργιά)

13:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Τελεθριακός (Πατάγιας-Πανουργιά)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδημία Ιστιαίας (Γκογκορώσης-Ρομπόκας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καλαπόδης-Αποστόλου Αντ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Ερμής Σχηματαρίου (Γερονικολός)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου (Αρτσίτας-Αποστόλου Αντ.)

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας (Μυτιληνάκης-Ρομπόκας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Καλαπόδης-Γιαπλές)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καλαπόδης-Γιαπλές)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Μυτιληνάκης-Ρομπόκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Αλίαρτος (Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Αναγέννηση Λαμίας (Χουσιάδας-Δημάκη)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Πρωτέας Λαμίας (Γκαράς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκογκορώσης)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Κάδμος (Καλαπόδης-Γιαπλές)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμεινώνδας Λεύκτρων-Σύλλας (Γερονικολός)

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας (Πατάγιας-Πανουργιά)

Σχετικά άρθρα

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (16η & εξ αναβολής αγώνες 25-26/5)

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερέτρια-Φιλαθλητικός 61-46

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Αμάρυνθος-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 50-62

pannikolaou