FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-24 Σεπτεμβρίου)

Με τη 2η αγωνιστική συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 23-24 Σεπτεμβρίου τα τοπικά πρωταθλήματα της Ένωσης, με τη διεξαγωγή των αγώνων στις κατηγορίες παίδων-εφήβων-κορασίδων-νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε. Καρύστου (Νικολιάς)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου (Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’ (Γιαπλές-Γαϊτανάρος)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Χατζής-Αποστόλου Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Μασαλατζίδης-Μαμασούκα)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Αρτσίτας-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Τσόκανος)

12:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Γ.Σ. Ιτέας (Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Ζαφείρη)

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γιαπλές-Γαϊτανάρος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Σύλλας (Χριστοδούλου)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Χριστοδούλου-Τσόκανος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Ληλάντιο (Μαμασούκα-Γαϊτανάρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ E’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Χατζής-Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΧΒΑ (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Απόλλων Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Αποστόλου Αντ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Γερονικολός-Τσόκανος)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Ντάνος-Χριστοδούλου)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Εθνικός Λιβαδειάς (Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Πατάγιας-Ραμιώτης)

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη (Πατάγιας-Ραμιώτης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Γιαπλές)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Νικολιάς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Επαμ. Λεύκτρων (Γερονικολός-Τσόκανος)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Μυτιληνάκης)

Σχετικά άρθρα

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (16η & εξ αναβολής αγώνες 25-26/5)

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερέτρια-Φιλαθλητικός 61-46

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Αμάρυνθος-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 50-62

pannikolaou