FEATURED ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (30 Σεπτεμβρίου-1 Οκτωβρίου)

Συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 30 Σεπτεμβρίου -1 Οκτωβρίου, με αγώνες για το κύπελλο (1η αγωνιστική), αλλά και με συναντήσεις για τα πρωταθλήματα υποδομής της Ένωσης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι αγώνες:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Κάδμος (Χαϊνά-Χατζής)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Τελεθριακός (Ζαφείρη-Κοτσιμπός)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Καλαπόδης)

20:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Λοκρός (Ντάνος-Γερονικολός)

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Αίας Αλιβερίου (Χαϊνά-Χατζής)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μαμασούκα-Γαϊτανάρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας Β’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Ρομπόκας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Ληλάντιο-Απόλλων Χαλκίδας (Αρτσίτας-Παντελίδης Αντ.)

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΑΠΕΛ (Τσάλας Ι.)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας Α’ (Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Αίαντας Αυλίδας (Ντάνος-Γερονικολός)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Καραμπιτσάκος-Καλαπόδης)

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Πρωτέας Σχηματαρίου (Πατάγιας-Πανουργιά)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Χριστοδούλου-Τσόκανος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Χουσιάδας-Ραμιώτης)

13:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Ακαδημία Ιστιαίας (Ζάχος-Χουσιάδας) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μπούκαλη (Μασλατζίδης-Γκαράς) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αρτσίτας-Παντελίδης Αντ.)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Μαμασούκα-Γαϊτανάρος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Σύλλας (Χριστοδούλου)

16:00 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

19:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Καραμπιτσάκος-Κοτσιμπός)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΧΒΑ (Αρτσίτας-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός (Ζαφείρη-Ζάχος)

17:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μώλος (Καραμπιτσάκος-Κοτσιμπός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Γκαράς)

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής-Γαϊτανάρος)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αστέρας Αλιβερίου (Μασλατζίδης-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Αρτσίτας-Μαμασούκα)

18:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζής-Γαϊτανάρος)

20:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας Απόλλων Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χατζής-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-ΓΑΣ Άμφισσας (Ζαφείρη-Ζάχος)

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Εθνικός Λιβαδειάς (Καλαπόδης-Γερονικολός)

19:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς (Καλαπόδης-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Έσπερος Λαμίας (Μασλατζίδης-Μυτιληνάκης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

18:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας (Χουσιάδας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-ΓΑΣ Βασιλικού (Γερονικολός)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Γκαράς-Ρομπόκας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Χουσιάδας-Πανουργιά)

13:00 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Σύλλας (Χριστοδούλου)

Σχετικά άρθρα

Ο Βασίλης Μπρατσιάκος σχολιάζει τους δύο ημιτελικούς του final-4 στο stereabasket.gr!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-26 Μαΐου)

pannikolaou

Chalkis Basket 2024: Η κλήρωση του πρωταθλήματος με τη συμμετοχή 21 ομάδων!

pannikolaou