ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Οι διαιτητές της Περιφέρειας στο κύπελλο Ελλάδας (29/9-1/10)

Τρεις διαιτητές από τον τοπικό Σύνδεσμο ορίστηκαν για να σφυρίξουν στους αγώνες του κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών και Γυναικών το τριήμερο 29 Σεπτεμβρίου-1 Οκτωβρίου.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά τον ορισμό:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Δαϊς 20.00 Δούκας-Μύκονος Κουτσοδήμος-Καραμπιτσάκος-Μπαβέλας (Διμπινούδης)

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκππος Ξάνθης-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Κοϊμτζόγλου-Σαρακενίδης-Μιχέλη (Βλαχόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Βίκος Ιωαννίνων-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Ευφραιμίδης-Χατζηχαρίσης-Χάνος (Τζαμάκου)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Αναστόπουλος-Ρίζος-Νάστος (Μωϋσιάδης)

Αντ. Τρίτσης 18.30 ΚΟ Χολαργού-Πρωτέας Βούλας Σπυρόπουλος-Καψιώχας-Γερός (Ελευθεριάδης)

Μ. Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Ερμής Σχηματαρίου Ταρενίδης-Ελευθεριάδης-Ντόγκας (Τοζακίδης)

Κλ. Γυμν. Υμηττού 17.15 Ηλιούπολη-Τρίκαλα Basket Καρακωνσταντόπουλος-Μπακετέα-Μακρόπουλος (Τεφτίκης)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-ΝΕ Μεγαρίδος Παζώλης-Πράττος-Τοπαλίδης (Αθανασόπουλος)

Σ. Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Κόροιβος Σκανδαλάκης-Ασλανίδης-Πετράκης Γεωρ. (Κυρτάτας)

Κοιλάδας 15.00 Πανσερραϊκός-Μίλων Λουλουδιάδης-Κοντογιάννης-Αθανασιάδης Αθ. (Δραγκίογλου)

2ου Λυκείου Κομοτηνής 16.00 Κομοτηνή-Αμύντας Δέλλας-Αγραφιώτης Γρ.-Θεοδωρίδης (Αποστολίδης)

Κροίσος Πέρσης 17.00 Πανιώνιος-Πανερυθραϊκός Σκαλτσής-Παπαδόπουλος Χρ.-Λεβεντάκος (Ντάβαρης)

Γεωργιανής 17.00 Ελευθερούπολη-Αίας Ευόσμου Ξενικάκης-Παπαγερίδης-Παπαγεωργίου Κυρ. (Στουπίδης)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ηρακλής ΚΑΕ 2022 Λιότσιος-Κωνσταντινίδου-Κανελλόπουλος (Σταθόπουλος)

Ποταμουδίων 17.00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας-ΑΣ Παπάγου Σελεβός-Κωνσταντινέλης-Αθανασιάδης Βλ. (Μπρίγκος)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Φάσης του Κυπέλλου Γυναικών είναι οι εξής:

ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-Αθηναϊκός Ραχιώτης-Ουσταμπασίδης-Λαζόγκα (Ντίνος)

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Ζ. Αλεξάνδρου 16.30 Ιωνικός ΝΦ-Ελευθερία Μ. Κούλης Κ.-Αντωνέλου-Τσουρή (Μπίκας)

Π. Γιαννακόπουλος 13.00 Νίκη Λευκάδας-Παναθηναϊκός Μαρινάκης-Ασημακάκη-Ελ Ανύ (Τηγάνης)

Παν. Τριανταφύλλου 13.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Πανσερραϊκός Μαρίγλη-Χαϊνά-Τσάλας (Παπαδόπουλος Στ.

Σχετικά άρθρα

Στα προστάζ στη Λάρισα οι Γιαπλές-Ραμιώτης-Χριστοδούλου!

pannikolaou

Σφυρίζουν στα playout της Α2 Γυναικών Χαϊνά-Καραμπιτσάκος

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-12 Μαΐου)

pannikolaou