ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-24 Σεπτεμβρίου)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για το Σαββατοκύριακο 23-24 Σεπτεμβρίου με τα τοπικά πρωταθλήματα της Ένωσης να συνεχίζονται με τη διεξαγωγή των αγώνων στις κατηγορίες παίδων-εφήβων-κορασίδων-νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε. Καρύστου (Παντελή-Γαβριήλ Ελ.-Τριανταφύλλου)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Αστέρας Αλιβερίου (Μπάνος-Βελεσιώτη-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’ (Πέτκοβα-Βασιλακοπούλου-Κατρακάζος)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Σιαδήμας-Μασλατζίδης Στεφ.-Τζουβάνα)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Παντελή-Γαβριήλ Ελ.-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Μέτσκα-Νταντή-Μασλατζίδης Κ.)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

19:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

12:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Γ.Σ. Ιτέας (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Δέδες-Καλαντζής)

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Πέτκοβα-Βασιλακοπούλου-Κατρακάζος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Σύλλας (Χατζηπαναγιώτου-Ρίζος-Γκόλιας)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας-Κουρούλης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Ληλάντιο (Σωτηρλάρης-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ E’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Μασλατζίδου-Δανυλοπούλου-Χριστόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Αστέρας Αλιβερίου (Τριανταφύλλου-Κιούσης)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Χατζησωτηρίου-Παντελή-Νταντή)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΧΒΑ (Μπάνος-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Απόλλων Χαλκίδας (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Νταλιάνη-Κουρούλης)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Δρίβα-Παπαδήμου-Κουλός)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Εθνικός Λιβαδειάς (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Ρίζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας (Καλαντζής-Δέδες-Τσιμπρίκα)

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη (Δέδες-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Μπάνος-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Παντελή-Νταντή)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Επαμ. Λεύκτρων (Νταλιάνη-Κουρούλης)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (Μασλατζίδου-Δανυλοπούλου-Χριστόπουλος)

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-12/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-29/4)

pannikolaou