FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-9/10)

Με αγώνες για το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ αλλά και για τα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται οι αγωνιστικές δραστηριότητες της τοπικής Ένωσης το διάστημα 4-9 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΕΜΠΤΗ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ 

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Κάδμος

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ 

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Γ.Σ. Ιτέας

19:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος

19:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΓΑΣ Άμφισσας

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Άρης Θήβας

20:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Βασιλικού Ληλάντιο-Αίαντας Αυλίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου Ληλάντιο-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας Α’

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Μαλεσίνα

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς

16:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Εθνικός-Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Αναγέννηση Λαμίας

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Ερμής Σχηματαρίου

17:00 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Άρης Θήβας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΧΒΑ

20:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Α.Σ. Καρυστίας

17:30 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου

19:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ).

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Αλίαρτος

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αναγέννηση Λαμίας

15:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Κάδμος

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας

19:30 Κλειστό Μαυροματίου Επαμεινώνδας Λεύκτρων-Άρης Θήβας

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΤΡΙΤΗ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ 

21:0 Κλειστό ΔΑΚ ή Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ/ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού

 

Σχετικά άρθρα

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (16η & εξ αναβολής αγώνες 25-26/5)

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερέτρια-Φιλαθλητικός 61-46

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Αμάρυνθος-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 50-62

pannikolaou