FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/10)

Με αγώνες για τη γ’ φάση του κυπέλλου ΕΣΚΑΣΕ αλλά και για τα πρωταθλήματα υποδομών, συνεχίζεται από 12-15 Οκτωβρίου η αγωνιστική δράση στις τοπικές κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ 

16:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΠΑΠΕΛ

20:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΓΑΣ Βασιλικού

14:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε. Καρύστου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Α’-ΠΑΠΕΛ

18:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας Β’-Απόλλων Χαλκίδας

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Ληλάντιο

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας

17:30 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Αλίαρτος

19:00 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-Λοκρός

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Σύλλας

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Ακαδ. Ιστιαίας

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Έσπερος Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίας Αλιβερίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Σύλλας

17:00 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Κάδμος

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΓΑΣ Βασιλικού

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Εθνικός Λιβαδειάς

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Έσπερος Λαμίας

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Τελεθριακός

19:30 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

15:30 Κλειστό Αλιάρτου Κάδμος-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Μαυροματίου Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς

15:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων

 

Σχετικά άρθρα

Stereabasket Awards 2024 (Ψηφοφορία)

pannikolaou

Υποψήφιος στις εκλογές της ΕΟΚ με τον Φασούλα ο Αλέξανδρος Θεοδώρου!

pannikolaou

National League 2: Οι αντίπαλοι του Κάδμου στο 2ο όμιλο Νότου

pannikolaou