B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (27-29/10)

Με αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες, καθώς ξεκινάει και η Β’ ΕΣΚΑΣΕ, συνεχίζονται τα τοπικά  πρωταθλήματα το τριήμερο 27-29 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

20:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Πρωτέας Σχηματαρίου

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

15:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Ληλάντιο

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Αίαντας Αυλίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Αλίαρτος

17:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μαλεσίνα

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Αναγέννηση Λαμίας

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε. Καρύστου

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς Εθνικός Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Μπούκαλη

11:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας

20:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

13:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Ακαδημία Ιστιαίας

 

U-13 ΑΓΟΡΙΑ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

Σχετικά άρθρα

Άρης Θήβας: Ενίσχυση με Λ. Σκούμα και Θ. Θεοδώρου!

pannikolaou

Stereabasket Awards 2024: Τα αποτελέσματα του διαγωνισμού και όσοι θα βραβευθούν φέτος!

pannikolaou

Α2: Η κλήρωση του πρωταθλήματος 2024-25. Ντέρμπι στην πρεμιέρα Ερμής Σχημ.-Έσπερος My KTEO Λαμίας!

pannikolaou