ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (20-25/10)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών και το πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΣΕ από 20-25 Οκτωβρίου, όπου θα διεξαχθούν αγώνες για τις Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Γυναικών καθώς και για τις κατηγορίες υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:45 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Στεφ. Μέτσκα)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Α.Ε. Καρύστου (Καλαντζής-Δανυλοπούλου-Μασλατζίδου)

13:15 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Κάζας-Κουρούλης-Κόνδης)

17:00 Κλειστό Άμφισσας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός (Δρίβα-Αντωνίου-Παύλου)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας (Μπάκα-Γκόλιας-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Τζουβάνα-Τριανταφύλλου-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Γαβριήλ Ειλ.-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς (Βελεσιώτη-Μέτσκα-Μάγκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Τσάλα-Παντελή-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Κονίστρες (Γεωργίου-Νικολακάκης-Χατζησωτηρίου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Κανήθου Ληλάντιο-ΑΓΕ Χαλκίδας Β’ (Εμφιετζής-Τζουβάνα-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Σωτηρλάρης-Μασλατζίδης Στεφ.-Μέτσκα)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μάγκος-Βελεσιώτη-Παντελή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ντουρντουρέκας-Κάππας)

15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Μαλεσίνα (Μπάκα-Μπάκας-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Εθνικός Λιβαδειάς (Αντωνίου-Παύλου-Ντόσκουρης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε΄ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μπούκαλη (Καλαντζής-Μασλατζίδου-Δανυλοπούλου)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Έσπερος Λαμίας (Αλεξίου Αλεξ.-Χριστόπουλος)

12:45 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Τελεθριακός (Λούβαρης-Γλωσσόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Χατζησωτηρίου-Γεωργίου-Νικολακάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Μασλατζίδης Κ.-Χανής-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας (Τσάπατος-Χανής)

20:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Γκόλιας-Μπάκας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Νταντή-Μασλατζίδης Κ.-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Πανευρυτανική (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Παντελή-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Δαλιάνη-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Κουρούλης-Δαλιάνη-Ντουρντουρέκας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 

11:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Δέδες-Καλαντζής)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άτλας Καρπενησίου (Κάζας)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Κουρούλης-Δαλιάνη)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Εθνικός Λιβαδειάς (Παύλου-Αντωνίου)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Μαυρομάτι (Τριανταφύλλου-Παντελή)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γεωργίου-Γαβριήλ Ελ.)

19:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Νικολακάκης-Χατζησωτηρίου)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Κονίστρες (Κιούσης-Τσάλα)

 

U-14 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

13:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Τζουβάνα)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Εμφιετζής-Μάγκος)

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Σωτηρλάρης-Γαβριήλ Ελ.)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας (Αντωνίου-Παύλου)

18:00 Κλειστό Μαυροματίου Γ.Σ. Θήβας-Αλίαρτος (Μπάκας-Κατσιμίχα)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

Σχετικά άρθρα

Chalkis Basket 2024: Οι διαιτητές & κριτές σε μεγάλο και μικρό τελικό

pannikolaou

Chalkis Basket 2024: Οι διαιτητές και οι κριτές στους δύο ημιτελικούς (5/7)

pannikolaou

Chalkis Basket 2024: Οι διαιτητές και οι κριτές στη φάση των ”8”

pannikolaou